Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek mitől van?

Szerintetek mitől van?

Figyelt kérdés
Émelygek egész nap, kicsit kellemetlen, 2 dologra tudok gondolni, szedtem antibiotikumot 2 hete és azóta érzem, de hiába szedem a normafloret, a másik hogy abbahagytam a fogamzásgátlót és még nemj ött meg, előfordulhat kisebb hormonzavar vagy nem tudom, ti mit gondoltok?
2011. dec. 27. 11:14
 1/8 anonim válasza:
nem hinném, hogy 2 hét után még az antibiotikumtól émelyegnél.. én is szedtem múlt héten, és csak a szedése alatt voltam nagyon rosszul..
2011. dec. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

mikor hagytad abba a fogamzásgátlót? előző vérzés? utolsó szex védekezés nélkül ill védekezéssel? tablettaszedés mennyi idő volt? előtte rendszeres volt a ciklusod

milyen antibiotikumot szedtél és milyen betegségre?

2011. dec. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
sosem szokott hányingerem lenni, az egész akkor kezdődött h kezdtem októberben szedni a fogamzásgátlót (tri regol) émelygésem kezdődött majd novemberben szedtem be az utolsó levelet, és most 2hete érzem nagyon hogy hányingerem van, múlt hónapban mivel megvonásos vérzésem volt 23án jött meg, most fogalmam sincs mikor fog, köze lehet a hányingerhez?
2011. dec. 27. 11:21
 4/8 A kérdező kommentje:
hát 2 hónap alatt ez volt a 2.ik antibiotikum, cifrant szedtem mert aztmondták lehet h húgyúti fertőzésem van de sztem nem volt, és mivel "lehet" re irták fel sztem a semmiért szedtem S, előtte petefészek gyulladásra szedtem ciprofloxacint, nemtudom mi okozza a hányingert :S
2011. dec. 27. 11:23
 5/8 A kérdező kommentje:
terhes nem lehetek mert nem csináltuk gumi nélkül, de elfogok menni nőgyógyászhoz, ha továbbra se jön meg
2011. dec. 27. 11:25
 6/8 A kérdező kommentje:
De érdekes, hogy mikor beszedtem a cifrant, rá 3napra lett ez a hányinger érzésem, és nem akar elmúlni
2011. dec. 27. 11:26
 7/8 A kérdező kommentje:
de az a vicc az egészben hogy azért kaptam antibiotikumot mert sürün van vizelési ingerem, de ez nem múlt el, olyan mintha terhességi tüneteim lennének de nem lehetek terhes, ezért gondoltam hormonzaavarra :(
2011. dec. 27. 11:31
 8/8 anonim ***** válasza:

Okozhatja antibiotikum.


Van akinek sokkal nehezebben regenerálódik a szervezete. Vannak antibiotikumok, melyek durvábban hatnak.


Javaslom iktass be az étrendedbe minden nap fél liter kaukázusi kefirt (nem kell bifidusz lófülusz, csak a legolcsóbb, hagyományos kaukázusi kefir). E mellett fogyassz, sima kefirt, illetve joghurtot, natúrt vagy ízesítettet.


4-5 nap alatt helyre kell rakja a gyomrod.


Valamint ropogtass háztartási kekszet 1-2 darabot, ha rossz a gyomrod.

2011. dec. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!