Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Koffeinen kívül van valamilyen...

Koffeinen kívül van valamilyen könnyen hozzáférhető szer, ami "pörget"? Koffein csak éberebbé tesz, de ugyanolyan fáradt vagyok néha tőle. Energiaitalban is az van ha van, úgyh. Az kilőve.

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 05:36
 1/4 anonim ***** válasza:

A guarana,bar ez is koffeint tartalmaz,maskepp fejtiki a hatasat.Lehet tabl.v. kapszula formaban is kapni.


[link]

2011. dec. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
RITALIN! Én a hiperaktivitásomra szedem :D:D Nagyon beválik. Van úgy h. éjszaka fennt akarok maradni és beveszek 4-5 szemet. Háát ge*ire nem vagyok álmos tőle. De mire kiürül belőlem már zuhanok ágyba... Kur*a erős gyógyszer amfetamin származék.
2011. dec. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ja. csak felnőtteknek nem adnak ritalint, legalábbis nekem nem adtak, hiába kértem. :'(
2011. dec. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fáradtságra: B-vitamin-komplex, Q10 koenzim, szójalecitin, magnézium, esetleg E-vitamin. Mindezek együtt. Tuti hatásos. A ginzeng is jó.
2011. dec. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!