Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől dübög néha a fülem?...

Mitől dübög néha a fülem? Elkezd lüktetni,4-5-öt aztán egy darabig nem. Van hogy naponta kb.10-szer, van, hogy napokig nem. Mi ez?

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Általában a nyaknál lévő ér kicsit odatapad valamelyik csonthoz, izomhoz, szövethez, ezt a hangot hallhatod felerősítve.

Vagy pedig a fültisztító pálcikával benyomtad a fülzsírt, ami odatapadt a dobhártyádhoz.

2011. dec. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!!! Valószínűleg az előbbi, amit említettél, mert elég régóta fenn áll, legalább fél éve, és egyszer az egyik, fülem, másszor a másik. Az egyik oldalon, a nyakamon van is egy kis csomó, akkor talán az is csak azért van, mert túl merev a nyakamon az izom, vagy ilyesmi.

Masszírozással megszüntethető lenne? Nem is gondoltam arra, hogy ilyen oka is lehet. A fülzsíros variáció már eszembe jutott, ezért már fújtam be ilyen folyékony fültisztítóval, de utána sem maradt abba.

2011. dec. 4. 14:48
 3/3 A kérdező kommentje:

Tehát akkor tegyük fel, hogy a gond az, hogy a nyaknál lévő ér kicsit odatapad valamelyik csonthoz, izomhoz, szövethez, ezt a hangot hallom felerősítve.

Gondolom mindenkinek van ilyen, de nekem elég sűrűn.


Valaki nem tudja, mi a teendő?

2011. dec. 6. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!