Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől van minden nap hányingerem?

Mitől van minden nap hányingerem?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy nagyon sok ilyen kérdés van már fent,de amiket láttam azok arról szóltak,hogy pár napja...Az én kérdésem arra vonatkozik,hogy nem tudom visszaidézni,hogy mikor kezdődött,mert nagyon rég,nem telik el úgy nap,hogy ne lenne legalább egyszer elég sokáig hányingerem.Hányni nem szoktam.Ez főleg este,vacsora után szokott lenni.Nem eszek szinte soha zsíros,nagyon fűszeres ételeket,vacsorára meg pláne nem.Amikor pl csak egy almát eszek,akkor nagyjából rendben vagyok,de ha megeszek 2 mini croissant-t egy bögre tejjel(pl ma),akkor már probléma van.Volt már többször olyan,hogy szédültem is kicsit,és már el is mentem wc-re,mert azt hittem,hogy most kihányok mindent.Eddig lerendeztem azzal,hogy 'hát,érzékeny a gyomrom,ez van',de lehet,hogy valakinek valami konkrét ötlete van.Bocsi a kisregényért.:)
2012. jan. 1. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyen kevés infóval ( bár azt feltételezem, hogy nő vagy), csak stresszre tudok gondolni. Talán valami miatt félsz az estétől, az esti találkozástól, az esti munkától, a lefekvéstől. Próbáld magadban tisztázni, és ha lehet, túltenni magadat rajta.
2012. jan. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsi,elfelejtettem 14 éves lány.:)
2012. jan. 1. 19:51
 3/6 anonim válasza:
Én is 14 éves vagyok és lány.:D Nálam ugyanez van! Csak nekem mindig hányingerem van. Szóval nem függ attól hogy aznap mit eszek csak úgy van. ÉS nem értem. Nagyon szar, egy ideje van ez így. Már megszoktam. Valami vírus lehet? :)
2012. jan. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem detto,és meg is állapitották hogy refluxom azaz savtultengésem van ,3 honapja szedek lassan gyogyszert amit a belgyogyászom irt ki,és jobb már de még mindig szokott lenni,föleg reggel éhgyomorra meg kajálás után este,pedig diétásan probálok enni,sokáig tart a gyogyulás,de legalább kiderült a betegségem végre amit kezelnek.Amig nem szedtem gyogyszert állandoan hányingerem volt,volt olyan annyira rámjött hogy szatyrot hordtam magammal vezetés közben is nehogy bele hányjak az autoba,de persze sosem hánytam,szédültem is sokat még elö szokott most is fordulni,meg amugy is sokat fáj a fejem,sztem keress fel egy belgyogyászt mert én már mindenhol voltam emiatt teljes vérkép,stb,de itt derült csak ki.
2012. jan. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát igen,mozgó járművön hosszú úton elég durva...Köszönöm a választ!:)
2012. jan. 2. 12:11
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is hasonló van. Én ilyenkor megiszok vagy fél liter vizet és jobban leszek. Próbáld ki.


14F

2012. ápr. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!