Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Wörishofener Nervenpflege...

Wörishofener Nervenpflege (60db) "gyógyszert" hogyan szedjem?

Figyelt kérdés
Voltam ma egy gyógynövényesnél, hogy idegnyugtató teát szeretnék venni (gyakran szorongok iskolában, és ezzel jár némi hányinger is és vettem volna erre teát) de ezt ajánlotta, azonban mindent elmondott csak azt nem (és elfelejtettem megkérdezni) hogy ezeket a szemeket mivel kell beszedni.. vízzel? vagy szopogassam? Elég büdös termék egyébként.. nemtudom, hogy megérte e azt az 1820 ft-ot... valaki valamilyen tapasztalat? És akkor hogyan szedjem be? (mármint mivel?)
2012. jan. 3. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs benne/ a dobozán valami tájékoztató, vagy leírás féle? Mert elvileg kéne...
2012. jan. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vízzel vedd be, amúgy is tényleg nagyon büdös. Én szedtem, nekem használt.
2012. jan. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2012. jan. 4. 17:03
 4/7 A kérdező kommentje:
Van leírás, külön papír is van hozzá, de nincs leírva mivel kell szedni.. egy szóval sem említik.
2012. jan. 4. 17:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Vízzel, üdítővel, teával beveheted.
2012. jan. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
vízzel beveszed és kb ennyi.és nem olyan vészesen büdös,inkább kamilla szaga van valami más gyógynövénnyel keveredve.nagyon jó termék,nekem is segített!ja és ha nyugtató teát szeretnél,akkor igyál citromfű teát,mert az idegnyugtató hatású!
2012. jan. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
azert budi, mert macskagyökér van benne.
2014. febr. 17. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!