Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nervenpflege és kávé üti egymást?

Nervenpflege és kávé üti egymást?

Figyelt kérdés
nervenpfleget szedek idegességre meg feszültségre, de ugye álmatlanság ellen is jó, viszont ha fáradt vagyok és kávézok akkor valamelyik üti a másikat?
2011. szept. 6. 12:03
 1/2 anonim ***** válasza:
a macskagyökér nyugtat, a kávé élénkít, semmit értelme a kettőt együtt szedni, az más, ha este beveszed a nervenpleget az alváshoz és nappal meg iszol kávét, úgy mehet
2011. szept. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

gondoltam h valahogy így van, csak én a nervenpfleget nem nyugtatásra használom (mm olyan értelemben h nem alváshoz), hanem feszültségre meg idegességre(mellesleg próbáltam már este elalváshoz is, de nekem elaludni nem segít, viszont kevésbé leszek tőle ideges).

De most napközben olyan álmos vagyok, muszáj volt kávét innom, nem tom h most melyik üti ki a másikat :D Síkideg leszek, de legalább nem alszok be órán, vagy nem leszek ideges, és végigalszom :D

2011. szept. 6. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!