Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 2 hete puffadt a hasam,...

2 hete puffadt a hasam, esténként halálfélelem szapora szívverés és mikor majdnem elaludnék hirtelen felriadok és olyan érzésem van mintha nem kapnék levegőt. Mi lehet a bajom? 16/f.

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem pánikbetegség kezdődött ehhez hasonlóan. Nem idegeskedtél, szorongtál sokat mostanában?
2012. jan. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pánikbetegség lesz szerintem.
2012. jan. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Két hete puffadt a hasad, és nem mentél orvoshoz?Mire vársz? Menj orvoshoz ne találgass!
2012. jan. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor inkább hülyén hallok meg!
2012. jan. 7. 18:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok


Pedig muszáj lesz, ha nem múlik...én is halogattam, a végén olyan rosszul voltam, hogy se aludni, se reggel felkelni nem tudtam, és napközben is jöttek ezek a rosszullétek + gyomorfájás, hasmenés, hányinger...mind pszichés alapon. Most már jól vagyok, de kellett az orvosi segítség.

2012. jan. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Muszáj felkeresned egy orvost.Első lépésnek menj el a háziorvosodhoz,és mondd el neki a tüneteket.Ő valószinűleg tudni fogja hogy mit kell ilyen esetben tenni.Sajnos ez lehet egy kezdődő pánikbetegség,amivel járhatsz pszichológushoz.Én pánikbeteg voltam,és nekem is hasonlóan kezdődött..az orvosról hallani sem akartam,pláne nem pszichológusról.De végül rászántam magam a dologra,és nem bántam meg.A pánikbetegség mögött gyakran valamilyen szorongás,félelem állhat.Hidd el,meg fogsz könnyebbülni ha beszélhetsz erről valakinek! :)
2012. jan. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!