Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Halálfélelem? Miért?

Halálfélelem? Miért?

Figyelt kérdés
Nyár eleje óta 2-3hetente előfordul hogy nem merek elaludni van amikor a szívem akkor ver a legjobban amikor már le kéne nyugodnom, de ami a legtöbbször előfordult már az az volt hogy amikor már majdnem elaludtam szóval félálomban voltam hirtelen felijedek remegek lezsibbadnak a kezeim nem érzem a testem olyan mintha nem lennék benne a testemben és a fejemben fura nyomó érzés van, és ez általában egy éjszaka megszokott ismétlődni egymásután 2-3szor amíg el nem merek aludni teljesen. Ilyenkor általában a szív dobogásomra figyelek a legjobban mer szal halál félelmet érzek és attól félek hogy leáll a szívem. de tudom hogy nem csak bennem van ilyen félelem. Ez miért lehet? Mi lehet ez? Mit csináljak?
2011. szept. 19. 19:05
 1/10 anonim ***** válasza:

Velem is előfordult az utóbbi 1 hónapban.

Fogalmam sincs miért bocs, hogy nem tudok rá válaszolni, de kíváncsi vagyok én is mi lehetett ez.

2011. szept. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem juniusban kezdődött azóta így néha néha előfordul és rényleg kiváncsi lennék hogy mitől van ez. amugy hány éves vagy?
2011. szept. 19. 19:35
 3/10 anonim ***** válasza:

Én 19 éves vagyok. és te?

Nekem egyik este fordult elő, de emlékeim szerint volt már ilyen régebben is velem.

2011. szept. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
én 15
2011. szept. 19. 19:53
 5/10 anonim ***** válasza:

ez pánik .nekem is van még hogy előjön..ez a szorongás,szívdobogás figyelése,meg mintha nem lennék a testemben érzés ,halál közeli állapot tudom nagyon rossz,mostanában nekem is újból kijött erősebben.

tudom nem sokat segít ez,de próbálj megnyugodni ezzel nem vagy egyedül..nem is gondolnád milyen sok ember küszködik sajnos ezzel a dologgal.

2011. szept. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

amúgy ha erősödik,mindenképpen menj el házi dokihoz és ő ha úgy gondolja elküld pszichiáterhez,vagy kivizsgálásra.

A vérnyomásod amúgy rendben van,nem túl alacsony?

2011. szept. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
van amikor alacsony volt már rá példa hogy majdnem össze estem hányinger kerülgetett az a szokásos kéz zsibbadás akkor is előjött. ez mondjuk napközben volt.de nálam sztem felvan valami borulva mer éjszaka vagyok a legjobban felpörögve szellemileg is meg testileg is napközben meg majd elalszok a suliban. na meg a lépcsőröl majd leszédülök xd szal nemtudom
2011. szept. 19. 20:21
 8/10 anonim ***** válasza:

köze lehet a vérnyomásodhoz is.nekem is 89-46 volt egyik nap,és igen rosszul voltam.zsibbadok én is meg tompa a fejem ilyenkor.

lehet kéne egy vérvétel ha még nem voltál mostanában.abból lehet kiderül vmi.Lehet akár vashiány miatt is ez a fáradtság érzet,meg rosszul lét.

2011. szept. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Stresszes vagy valami miatt?Általában ilyen pánikos tünetek akkor szoktak leginkább előfordulni.Ha van valami gondod, félelmed, amiatt felriadozhatsz.Nekem is volt ilyen időszakom, még ritkán előjön.A szívedet ne figyeld, mert csak rosszabb lesz.Ne aggódj, nincs szívbajod.A pánik ahhoz hasonló,mint amikor valakire jól ráijesztenek.Akkor is gyorsan ver a szív.Mégsem kapsz szívbajt, ha egészséges vagy.
2011. szept. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vegyél magadnak szívnyugtató teát. Lehet kapni DM-ben, gyógynövényben, vagy patikában. Reggel és este igyál belőle egy filterből készült teát. Nagyon jó az idegekre és a szívre is.
2011. szept. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!