Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A Xanax és a fű együtt milyen...

A Xanax és a fű együtt milyen hatással van az emberre?

Figyelt kérdés
Milyen baj keletkezhet abból, ha például Xanax bevétele után egy nappal füves cigit szív valaki?
2012. jan. 8. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért gondolsz mindjárt bajra?

A xanax az egy jó kis nyugtató. A fű meg még jobb ellazító szer. Piával együtt nagyon jók.

Csak ne kellene felébredni.

2012. jan. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bazsi93 válasza:
jó összeállít,bár sztem húzz rá még két felest azt akkor leszel a csúcson
2012. jan. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 _Jessy_ ***** válasza:
Ha nem lóadagot veszel be, akkor kb. 6-8 óra alatt a xanax teljesen felszívódik, tehát feltételezem semmi bajod nem lesz tőle, de azért nem próbálnám ki. Mondjuk nem is értettem soha, hogy miért jó az, ha egy napig "minden fasza", aztán másnap a nyakadon vannak ugyanazok a gondok, amiért az egészet elkezdted, plusz még az is, hogy honnan szerezz pénzt következő adagra. Na mind1 nem játszom tovább a dilidokit, csak úgy kijött...
2012. jan. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kérdés hogy hanyas xanax és mennyi fű. szerintem hülyeség őket keverni, mert bizonyos mennyiségig csak a füvet érzed, afölött pedig bealszol. mondjuk ha pont az a cél, az más. :)
2012. jan. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
0,25-ös
2012. jan. 8. 21:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem alváshoz kell 6mg, no para. Lelassulsz, azt bealszol, nincs sok értelme együtt a kettőt használni.
2012. jan. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minden tekintetben pozitív.
2012. jan. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!