Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szoktatok aggódni, idegeskedni...

Szoktatok aggódni, idegeskedni, feszengeni folyton valamin?

Figyelt kérdés
Azt vettem magamon, hogy folyton rágódok valamin, Más is van így.
2012. jan. 8. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:

sokszor én is :/

17/L

2012. jan. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

:D jaj te. Igen, minden megvilágosulatlan ember így van ezzel. De ne feled.. Mert mindenki ezt csinálja, ezt tartják normálisnak, attól még súlyos diszfunkció.


"Kicsit" bővebb információ eme két remekműben:

*****


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. jan. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
persze :D állandóan visszatérő motívum nálam, hogy nem lesz munkám, nem valósulnak meg az álmaim, érettségim szar lesz..stb.:D
2012. jan. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Még annyit tennék hozzá hogy figyeld meg a gondolataidat, figyelj a testedre ahogy csak tudsz.. Én pl. a kezeimre szoktam, a két kezemre figyelek teljes koncentrációval lehetőleg, egész nap, minnél többet!

Olyan áldásos hatása van amit nem igen lehet szavakba önteni. Így felismerheted a gondolaton túli valóságot, de ez hosszú nagyon olvasd el az említett könyveket. :)

2012. jan. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én Generalizált szorongásban és ciklotímiában szenvedek, elég szar az életem. El tudom képzelni hogy mennyire ki lehetsz akadva, de van segítség csak keresni kell. Én fevarint, xanaxot és tegretolt szedek. Azóta egész jól vagyok. A hangulatom viszonylag kiegyensúlyozott, és már nem akarok meghalni... 24/f
2012. jan. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az a .... gyógyszer nem old meg semmi..

Ha a probléma a fejedben van..

max enyhíti a tüneteket, de nem végső megoldás.

2012. jan. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!