Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Macskagyökér teát szeretnék...

Macskagyökér teát szeretnék inni nyugtatónak, mennyit lehet belőle naponta?

Figyelt kérdés
Kezdődő pánikos rohamra szeretném kipróbálni, úgy hallottam, segíthet, ha hiszek benne. Mennyit lehet belőle meginni naponta? Csak 1x2,5 decit? 8-10 percig hagynám állni 1 teáskanálnyit.
2012. jan. 10. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Napi háromszor egy csészével is megihatsz. Ha álmos, fáradt lennél akkor csökkentsd az adagot. Ha kezdődő pánikbetegséged van és fiatal vagy, akkor valamilyen napi sportot, aktív mozgást ajánlok neked. Ezzel még visszafordítható az állapot. Sajnos nekem ez a betegség időnként előjön.
2012. jan. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

eltaláltad, sajnos ez a problémám, rámjön a roham sajnos, és ezt szeretném elkerülni, talán a tea segíthet. nyugtatót nem szedek. 25 éves vagyok.

a mozgás tényleg segít? a séta például jó lehet? napi 1 óra? vagy több kellene?

2012. jan. 10. 11:28
 3/5 anonim ***** válasza:
a valeriána is nagyon jó, macskagyökeret tartalmaz, én amúgy cickafark teát iszok ha szükséges, dmben lehet kapni, kétszázvhány ft
2012. jan. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

maradnék a gyógyteánál, nem szeretnék bogyózni

egyéb tapasztalat még macskagyökérről esetleg?

2012. jan. 10. 17:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Citromfüvet szoktam. A tapasztalatom az, hogy amíg frisset szedtem a kertben az mindíg erősebb volt mint amit most iszok a szárított morzsoltat, de ez is elég jó :D Én mindíg ojan feketére csinálom mint a kávé, és egy nap egyszer mikor kivagyok merülve és eléggé ideges vagyok abból a szénfekete citromfűből 3-5 decit. Konkrétan mikor a frissen szedettből főztem úgyanijenre, annyira ne mvoltam képben hogy nem értettem mit beszélnek nekem, a fejem meg úgy fájt hogy azt hittem kiszakad a homlokom.
2012. jan. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!