Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
már tobb mint ket eve, kb. mindennap nagy hanyingerem van, megijedek h fogok h.nyi és nagyon rosszul erzem magam.. :(( mit tehetek, kerlek segitsetek.. pszihologushoz is jarok, gyogyszert is szedek, de semmi.. :SS 16L

2012. jan. 11. 16:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy gasztroenterológusnál jártál-e már. A másik tippem meg az lett volna, hogy pszichés eredetű, azért én elsőnek megnézném, hogy nincs-e testi oka.
2012. jan. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mindenféle kivizsgáláson voltam, voltam ct-n, egy honapig fekudtem ezzel korhazban, es nem talatak semmit...
2012. jan. 11. 16:53
 3/9 anonim válasza:
Lehet a magas gyomorsav miatt vagy pedig idei eredetű!Szerintem!
2012. jan. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
§idegi eredetű
2012. jan. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
éénis pont ugyanilyen vagyok sajnos : (...de én nem voltam még vele orvosnál vagy pszihologusnál... ez sztem vmi mániánk....valahogy nem szabadna rá gondolnunk..de tudom h nehéz...néha amikor levagyok foglalva valamivel és nemgondolok rá tök jól érzem magam, de hogyha eszembe jut pf.........:S itthon sose volt semmi bajom azt mostanába itthon is ugyanúgy rosszul leszek... ha télleg valaki tudna erre megoldást nekem is segítsen :(
2012. jan. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ugyanigy vagyok, ha vmi lekot semmi bajom... de ha magam vagyok megijedek es rôgtôn panikba esek hanyinger, es mar kezem is reszket.. 2 eve igy vagyok, es semmi nem segit.... :(((
2012. jan. 13. 21:40
 7/9 anonim ***** válasza:
idegi eredetű... nekem gyomorégésem van amit a főiskolai évek hoztak ki, semmilyen gyógyszer nem használ rá amikor ideges vagyok, próbáld egy kicsit megváltoztatni az életed, és ezzel együtt a gondolkodásod is megfog változni! persze pozitív irányba!
2012. jan. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
nekem is ugyanez a problémám, a legelső ilyen tünetet az írásbeli érettségi napján produkáltam, hányingerem volt erősen, öklendeztem, de semmi nem jött........már akkor tudtam, hogy biztosan az izgulás miatt van, de azóta ez rendszeressé vált, ahogy rágondolok, rögtön produkálom a tüneteket, már próbáltam több gyógyszert hányingerre, persze csak ami vény nélkül kapható, de egyik sem volt kiemelkedően hatásos.......kezelni kell tudni, van hogy sikerül nagy nehezen, van hogy nem ............sajnos
2012. jan. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
tegnapi 13:23-as vagyok, szerintem ezt egyféleképpen lehet kezelni, mivel pszichés eredetű ezért azon a szinten is kell megoldanod
2012. jan. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!