Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mindennap iszom legalább 2...

Mindennap iszom legalább 2 bögre Cappuchinot, ez is ugyanolyan egészségtelen egy 13éves gyereknél mint a kávé? 13éves vagyok! (De nem azért iszom, hogy ne legyek fáradt vagy ilyesmi hanem mert finom. )

Figyelt kérdés

2012. jan. 13. 18:48
 1/5 bánomisén ***** válasza:

Ezt a 3 in 1 változatot iszod? Mert azért ebben is van ám egy kevés koffein és nem feltétlenül használ egy 13 éves szervezetnek.

Vannak koffeinmentes nescafe-k, inkább abból csinálj otthon magadnak innivalót. Tej és cukor kell hozzá, semmi más :-)

2012. jan. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a Cappuchino nem annyira egészségtelen mint a kávé...a 3 in 1 változatokban van valamennyi de nem vészes :))...
2012. jan. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha egy kávét innál, az sem lenne egészségtelen. Felnőtt korban napi 2-3 kávé is jó hatással van az egészségre!
2012. jan. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

Tessék, ezt olvasd el! Előző voltam

2012. jan. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nincs több benne, mint a kólában és energia italban. Bár a koffein függőséget okoz, de szerintem azért ezekben nincs akkora nagy mennyiség, hogy hatalmas károsodást szenvedjen a szervezeted. Nem tudom, melyiket szereted, de esetleg próbálj te magad is előállítani. Tej+cukor. Tehetsz bele vanília aromát, rudat, fahéjat, mogyorót, mogyoró krémet.

Én is ittam annyi idősen, mint te. Itt vagyok élek, semmi bajom sincs, csak szeretem a kávét :)

2012. febr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!