Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ájulásszerű rosszullét után...

Ájulásszerű rosszullét után kb. félórán át annyira el vagyok gyengülve, hogy szó szerint jártányi erőm sincs. Ez normális?

Figyelt kérdés
Az utóbbi hónapokban volt pár ilyesmi rosszullétem. Előfordult, hogy 20-30 perccel az ájulás után is annyira gyenge voltam még, hogy pl. a barátomnak ölben kellett felhozni a lakásba, mert nem tudtam volna a saját lábamon feljönni. Ti is voltatok már így?
2012. jan. 15. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Ja tök normális, hogy az ember csak úgy elájul, semmi különös nincs benne... Tudod mi volna még normális? Ha esetleg méltóztatnál elfáradni az orvoshoz ahelyett, hogy idióta kérdéseket teszel fel.
2012. jan. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

OK, részben jogos. Helyesbítem a kérdést. Nyilván nem "normális", hogy ilyen rosszullétek jönnek. Az a kérdés, hogy az utána következő gyengeség mennyire természetes velejárója egy efféle rosszullétnek.

Az okainak a kiderítése egyébként folyamatban van, több dokinál is jártam emiatt.

2012. jan. 16. 11:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, nekem volt ilyen, és kiderült, hogy inzulinrezisztenciám van. Mióta diétázom és rendesen eszem, azóta elmúltak ezek a rosszullétek. Ha gondolod - és még nem volt - csináltass egy terheléses cukor és inzulin vizsgálatot.
2012. jan. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!