Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az van, hogy mostanában...

Az van, hogy mostanában rászoktam a cigire. Az elején nem tudtam letüdőzni, nagyon rossz volt. Köhögtem, meg minden. Már megy, csak mikor nagyon letüdőzöm, olyan rosszullét jön rám. Ez normális? Vagy álljak le vele?

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 19:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
49%

Hány éves vagy? Tényleg muszáj mérgezni magad? Persze, hogy normális hogy köhögnöd kell, hisen éppen egy egy csomó méreganyagot küldesz le a tüdődbe. Hallottál meg 30 éve bagózó vagy tüdőrákos embert köhögni vagy fuldokolni? Szép kilátások...

Tedd le, amíg nem szoktál rá, mert egyre nehezebb lesz később.

2009. jún. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hallottál meg = hallottál már...
2009. jún. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Hallottam persze, nem is egyet ismerek... családban rengetegen cigiznek...

de az normális ha össze akarok esni?Vagy ha folytatom akkor késöbb ezt meg szokja a szervezetem?

am 17 vok.

2009. jún. 24. 20:25
 4/16 A kérdező kommentje:
jah meg a gond az hogy már nincs olyan reggel hogy ne az legyen az első h. rágyujtsak.. :S
2009. jún. 24. 20:26
 5/16 anonim ***** válasza:
Szokj le, mert pont ezért van olyan érzésed hogy össze akarsz esni. Én is ilyen voltam, és lám fél év után már nem is hiányzik, sőőőt. Szóval szokj le amilyen hamar csak tudsz, mert talán még a szexuális életedre is kihathat ez a dolog, és az már gáz.
2009. jún. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Már te is tudod hogy le kell tenned, csak egy kis megerősítésre vágysz:)

Reggel inkább nézz valami vicc topicot az index fórumról, induljon nevetéssel a nap:)

2009. jún. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
63%
Ha a családban is van ilyen, akkor mi kell még hogy letedd? Vagy szeretnél te is 20 év múlva fuldokolni? Ha igen, csináld nyugodtan, tutira vékony maradsz legalább tőle, kövér tüdőrákost még nem láttam... 17 évesen még nem szokhattál rá annyira, hogy ne bírd abbahagyni, menőzésből nincs értelme csinálni, egyáltalán nem felnőttebb leszel ettől, csak büdös és beteg.
2009. jún. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Igen az elején normális lehet a rosszullét, idővel hozzászokik a szervezet és ilyen problémák még lehetnek de ezek múló dolgok.Ne ijedj meg nem azért van mert ez "ártalmas" a szervezetnek és így akar jelezni - ez baromság. (A többi kommentelő antidohányosnak tűnik kommentjük alapján. Őket mért nem cseszik le egy dohányos forumrol,mit keres itt ez a sok istenségkomplexusos f×sz és témától eltérő kommenteket írnak. Most ezért lepontoznak de semmi helyük egy ilyen forumon)
2009. jún. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
30%

Az utolsónak üzenem, hogy attól, hogy te hülyeséget csinálsz, nem kell mást erre bíztatni. És kívánom, hogy ne veszítsd el a cigi miatt azt az embert akit a legjobban szeretsz, mert akkor Te is máshogy fogsz gondolkodni.


A kérdezőnek: Azt csinálsz az életeddel amit akarsz. Ha fuldokolva akasrz majd meghalni, szíved joga, megteheted.

2009. jún. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
köszii:)
2009. jún. 24. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!