Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egyik percről a másikra...

Egyik percről a másikra hangulatváltozás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mire utalhat az, ha valakinek az egyik percről a másikra olyan szintű hangulatingadozása van, hogy egyszer még szívből nevetgél, aztán úgy, hogy semmilyen hatás nem éri egyszerűen nem lesz kedve semmihez, kedvetlen lesz, lehangolt? Okozhatja valami fizikai probléma, (például vérnyomás vagy belső szervi gond) vagy lelki alapú? Szerintetek mi lehet a gond? Előre is köszönöm a segítő szándékú válaszokat!


2012. jan. 15. 23:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Lelki gond lesz. Szerintem az lenne a legjobb, ha felkeresne egy pszichológust. Nekem is ilyen "tüneteim" voltak, és kiderült, hogy pánikbeteg vagyok.
2012. jan. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
lány vagy fiú?
2012. jan. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
mert ha lány akkor lehet hogy terhes
2012. jan. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

nő, megjött a menzesze előző és mostani hónapban is, nem hiszem, hogy terhes

pánikbetegség kizárva, még nálam is nyugodtabb, pedig én aztán tényleg egy nemtörődöm vagyok. :)

2012. jan. 17. 14:13
 5/9 anonim ***** válasza:
A nyugodtság és a pánikbetegség nem épp különböznek egymástól. Én sem törődtem, törődök semmivel, csak a hangulatváltozások. Attól, hogy nyugodt, sajnos lehet.
2012. jan. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt is jelentheti, hogy nincs önfegyelme. Hangulatunkon lehet, sőt kell, hogy tudjunk uralkodni saját magunk és környezetünk miatt is. Keressen az ismerősöd valami hasznos elfoglaltságot, az majd leköti és nem ér rá magával ennyit foglalkozni.V...X
2012. jan. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nő? Akkor a hormonok! Figyeld meg mikor van ez! Mensi előtt,közben,vagy két mensi között! mert ha most kezdte el az is lehet,vagy ha abba hagyta! Nálam amikor abbahagytam,még a mosópor reklámon is majdnem sírva fakadtam örömömben! :D Aztán vagdalóztam,mert mit tudom én,jól esett... :D:D:D:D
2012. jan. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Drogfogyasztás egyik biztos jele.
2012. febr. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja,bocs az kimaradt,hogy az antibabyt kezdte el,vagy hagyta abba! :)
2012. febr. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!