Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez mind az idegtől lehet?

Ez mind az idegtől lehet?

Figyelt kérdés
Pár napja lett vége a 7 éves kapcsolatomnak. Voltak dolgok, amiket nem tudtunk megbeszélni, sajnos veszekedés lett a vége és elváltak útjaink. Én viszont napról napra rosszabbul vagyok. Nem bírok aludni+enni ami biztos az idegtől van. De mára olyan rosszullétek fogtak el, amiket nem tudok hova tenni. Pl. szédülök, úgy érzem semmi erő nincs bennem, pedig ma már tudtam enni reggel+délben is. Végtagjaim zsibognak, mintha valakik húznának előre-hátra. Olyan fájdalmaim vannak, mint amikor 40fokos láznál szoktak jelentkezni. Ezek a kiborulástól lehetnek, vagy valami más okozza?
2012. jan. 16. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószínű ez idegi alapon van ,de muszáj összeszedned magad.

Próbálj erőt venni magadon !!!! Szédülés meg azért van mert nem ettél semmit. Ha már jobban érzed magad ,mozdulj ki otthonról.

2012. jan. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egy kis csoki-kúrát javasolnék... :-(
2012. jan. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez idegi alapon van. Próbáld meg lezárni ezt az egész ügyet, vedd úgy, hogy most egy jobb élet vár rád! Menj el haverokkal/barátnőkkel sütizni, sörözni érezd jól magad! nagyon sokat jelenthetnek ilyenkor a barátok!
2012. jan. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Időbe tellik míg ekkora traumát feldolgozol, el kell múlniuk ezeknek a tüneteknek nemsokára. Próbálj ki valamilyen nyugtató teát, és vitaminok közül nekem pl a magnerot tabletta nagyon jót tesz az idegeimnek. Nehogy központi idegrendszerre ható gyógyszerekhez nyúlj mert ha nem te oldod meg ezt akkor csak eltolódik a feldolgozás folyamata és az még rosszabb lehet.
2012. jan. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!