Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Függőségeim lennének? O. O 13/l

Függőségeim lennének? O. O 13/l

Figyelt kérdés

1. A sport -Ha egy nap nem megyek legalább 1 órát sétálni/ futni vagy akármi akkor fáj a fejem szédülök stb.

2. Állatok -Elmentünk ismerősökhöz Bp-re ott meg nem voltak csak halak -mivel falunk lakunk van 2 kutyám 5 macskám 1 lovam nyulaim stb.- Szóval tök ideges voltam meg minden mikor haza jöttem megdögönyöztem a kutyákat és egyből normális lettem.

3. Capuccino -Ha nem iszok fáj a fejem szédülök rossz a közérzetem.


Akkor most függő lennék?


2012. jan. 16. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:

az utóbbi esetben lehet csak testi függőségről beszélni, hacsak nem koffeinmentes a kapcsi.

pszichésen viszont hogyne, simán lehet állatoktól is függeni akár.

2012. jan. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ÉS ez nagyon rosz? :D
2012. jan. 17. 14:00
 3/4 anonim válasza:
Nem feltétlen rossz, pszichésen lehet akármitől függeni. Pl a számítógép függőség is meg az internet is pszichés... Vagy pl az is hogy minden nap megnézed a kedvenc TV műsorod, és ha nem elégíted ki ezt a vágyad akkor jönnek az elvonási tünetek. Mérges vagy, letört mert nem látod a következő részt. Persze egyéniség válogatja ki mit hogyan reagál le, de ha úgy nézzük a társadalom 90% függő szóval ez esetben inkább legyél sport függő, meg kávé függő, mint sem drog vagy valami egészségkárosító tevékenység függője.
2012. febr. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

tudod mindenki függ valamitől... nem ismered ezt a számoot? :D

és tényleg így van! Csak nem mindenki nevezi nevén, szóval ne aggódj, emberi tulajdonság, de persze csak bizonyos fokig, (amikor már alapvető dolgokat mint mosakodás, rendszeres étkezés, munka stb is elhanyagolsz a függőség miatt, akkor veszélyes!) de ez a te esetedben nem áll fenn szerintem úgyhogy ne parázz (:

2012. aug. 22. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!