Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tudnál úgy élni, hogy állandó...

Tudnál úgy élni, hogy állandó fájdalmaid lennének és a fájdalomcsillapitók nem segitenek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
tudnék
2010. jún. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Évtizedek óta cukorbeteg vagyok, két és fél év óta állandó fájdalmakkal élek, lábfájás, lábujjfájdalmak. Így élek és nem szedek fájdalomcsillapítókat.
2010. jún. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudnék,de nem szeretnék így tovább élni.A krónikus csillapíthatatlan,erős fájdalmak miatt egy ember elveszítheti az egész személyiségét.Na ezt nem szeretném.
2010. jún. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Így élek. Bár lehet, hogy fájdalomcsillapítókkal lehetne enyhíteni a fájdalmamat, de nem akarok mindig nagyobb dózisra szorulva a végén teljesen rászokni. Inkább elviselem, bár sokszor nem könnyű, de már megszoktam.
2010. jún. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy darabig biztosan, de szép lassan összeomlanék idegileg. Pszichésen nagyon megterhelő az állandó fájdalom, nem véletlenül mondják, hogy ép ésszel nem lehet kibírni.
2010. jún. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én is így élek.Fájdalomcsillapítókat nem szedek még ha nagyon fáj akkor sem.

Pszichiáterhez is járok így nagyon nehéz.Másnak érzem magam mint a többi ember,egy kívülállónak,Agyilag is nyomot vagyok ez miatt és félek,hogy sosem lesz jobb

2010. jún. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos meg kell tanulni elviselni a fájdalmat, mert minden gyógyszer "méreg"!Nekem is olyan baja van a gyomromnak, hogy nem szedhetek semmi gyógyszert csak amit fel lehet oldani vagy injekciót török fel és azt iszom meg / enyhébb hatása van de irritálja a gyomromat /vagy fájdalomcsillapító tapaszt veszek de azok baromi drágák. Sajna a fájdalomcsillapítókra rá lehet szokni és nagy bajt okoznak.
2010. jún. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!