Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Sertralin Zentiva olyan mint...

Humpok Mária kérdése:

Sertralin Zentiva olyan mint a Sertralin Sandoz tabletta?

Figyelt kérdés
Sziasztok a segítségeteket szeretném kérni már lassan 3 hónapja szedtem a Sertralin Sandoz gyógyszert amit pánikbetegségre írtak fel nekem. De sajnos az a gond,hogy a gyógyszerem elfogyott és el mentem íratni másikat amit ki is váltottam csak sajnos a gyógyszer neve más volt Sertralin Zentiva tabletta. Először is nekem ezt a gyógyszert írta fel a pszichiáter nem a Sertralin Sandozt de akkor csak azt kaptam a gyógyszertárban. És azóta hozzá is szoktam ehhez a gyógyszerhez. Megkérdeztük a gyógyszertárban és azt mondták,hogy ugyan az a gyógyszer vagyis az a hatóanyag van benne mint a Sandozba csak annyi a különbség,hogy más cég gyártotta. Azt mondták,hogy nyugodtan szedjem mert ugyan olyan mint a másik volt. Igaz ez? Nagyon fontos lenne,hogy tudjam mert nem akarok kavarodást a szervezetemben. Ja és még azt szeretném megtudni,hogy az ilyen fajta gyógyszereket mennyi ideig kell szedni????????? Nekem azt mondták,hogy legalább fél évig nem szabad abbahagyni. Valaki tud ezekről a dolgokról valamit? Nagyon fontos lenne köszönöm előre is.
2012. jan. 17. 18:41
 1/1 anonim válasza:

igaz már nem mostani a kérdés, de válaszolok.

ugyan az mindkettő, és valóban legalább fél évig kell szedni, de ez a beteg állapotától is függ

2013. szept. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!