Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem érzek szagokat és ízeket,...

Nem érzek szagokat és ízeket, mivel javíthatnék ezen?

Figyelt kérdés
Meg vagyok fázva és be van dugulva az orrom és nem nagyon érzek szagokat és ízeket, de akkor sem, mikor épp jön levegő az orromon át :S Viszont néhány szagot érzek, de ez nincs kapcsolatban a szag/illat intenzitásával, pl. az arckrémemet érzem, pedig nagyon enyhe illata van, az erős illatú kézkrémemet viszont nem érzem.. Ez normális? Mit csináljak, hogy elmúljon? :S
2012. jan. 18. 00:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Normális. Nekem az orrcseppnek van olyan mellékhatása, hogy napokig semmilyen szagot nem érzek, általában ízeket még igen. de annyira nem érzem a szagokat, hogy a friss pékárut és a virágboltban a virágok illatát sem szoktam érezni. Ha leteszed majd az orrcseppet, 2-3 nap és visszatér minden, ne aggódj, nem maradandó. :)
2012. jan. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, nagyon be voltam ijedve, hogy maradandó. :)
2012. jan. 18. 01:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!