Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan tudnám megszüntetni a...

Hogyan tudnám megszüntetni a téli hideg időben az örökös arcfájdalmamat? Mindkét szemem alatt és a halántékomnál egyfolytában fáj az arcüregem már hetek óta, de semmi nem használ.

Figyelt kérdés

Pont 1 éve kezdődött, elmentem fül-orr-gégészetre, mert azt hittem, hogy arcüreg gyulladásom van. Megröntgenezte és szerinte nem az, csak valami miatt beszorult az arcüregembe a levegő és az feszít, ezért fáj az arcom.

Javaslata,kalcium peszgőtabletta,infra lámpa használata, váladékoldó szedése, orrcsepp.

Mindent csináltam, csinálok, de semmit nem javul. Nyáron teljesen elmúlt, de most télen újra kezdődött és vannak olyan napok amikor elviselhetetlenül fáj, már lassan fájdalomcsillapítókon és alkoholon élek.

Érdekes, ha befogom az orrom, megszűnik a fájdalom, tehát valami légnyomásos dolog is közrejátszik, de nem járhatok egész nap befogott orral.

Tapasztalt már ilyet valaki? Van ötlet, hogy mitévő legyek?


2012. jan. 21. 11:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Vissza kellene menni dokihoz, és jelezni, hogy továbbra is fennál a probléma, vizsgálják ki.
2012. jan. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, ez a tervem, csak reméltem hátha magam is meggyógyíthatom. Sztk-ban voltam és tulajdonképpen számon kért az orvos, hogy miért rabolom az idejét péntek délben ilyennel, amikor mindjárt lejár a munkaideje, miért nem mentem már akkor amikor a fájdalom kezdődött.

Nem szívesen megyek vissza, de nem lesz más választásom.:(

2012. jan. 21. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!