Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mièrt jèg hideg...

Mièrt jèg hideg mindig a làbfejem?

Figyelt kérdés

Lehet butàn hangzik a kèrdès,de engem màr tènyleg aggaszt.Ez nem ujkeletu problèma,szinte egèsz èletemben ilyen volt,de eljutottam oda,hogy màr nagyon idegesit.A bokàmig teljesen normàlis meleg a làbam,onnantol lefelè annyira hideg,hogy mèg a zoknin keresztul is sut a hideg.Sokszor egèsz èjjel zokniban alszom,mègsem melegedik àt,szinte belulrol fàzik,mintha nem is lenne benne vèrkeringès.

Lehet azt gondoljàtok jelentèktelen ès èn csinàlok ugyet belole,de kivàncsi lennèk hàtha valakinek van tapasztalata,vèlemènye st...

Nem utalhat ez valamilyen betegsègre esetleg?


28/L


2011. dec. 1. 15:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyanez van, csak nekem még a kezem is jéghideg. A kéznél valamilyen szindróma, nem lehet vele mit csinálni, tartsd melegen (doki ezt javasolta). Dm-be lehet kapni lábmelegítő lábkrémet, bekened aztán vastag zoknit rá. Kicsit segít. Dm saját márkája.
2011. dec. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Koszi! A kezem is jèghideg egyèbkènt,de ha csinàlok valamit,azaz mozog,azèrt valamennyire felmelegszik.Alltalàban...:) De a làbfejem sosem :(

Kiprobàlom a krèmet,mègegyszer koszi!

2011. dec. 1. 15:42
 3/12 anonim ***** válasza:

nekem is ilyen


nekem a kezemen az ujjaim vége is mindig tök hideg...mondjuk ha épp döglesztő meleg van,akkor sajnos nem :D

de amúgy szobahőmérsékleten az is hideg,pedig szerencsére nem is cigizek...


de szerintem nem olyan nagy cucc


14l

2011. dec. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Félig megválaszoltad te magad, mert a rossz vérkeringéstől van.

Küldök egy cikket, ahol bővebben olvashatsz róla, és házi kezelési módozatokat is találsz.

[link]

2011. dec. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
en is felakartam tenni ezt a kerdest :D
2011. dec. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Kedves 15:48-as!

Koszonom a cikket,sok hasznos info van benne!

Nem egyedi problèma az enyèm ahogy nèzem,szerintem ez sokaknak szolgàl hasznos tanàcsokkal.

Nem szeretnèk bolhàbol elefàntot csinàlni,ne nèzzetek hulyènek:),de most,hogy elolvastam,azèrt nem is olyan jelentèktelen dolog ez!

A praktikàkat kiprobàlom!

2011. dec. 1. 15:58
 7/12 A kérdező kommentje:

Bocsànat,nem figyeltem hirtelen,hogy "neved" is van!

Szoval koszonet Primabalerina!

2011. dec. 1. 15:59
 8/12 anonim ***** válasza:
Utalhat rossz keringésre, pajzsmirigy alulműködésre, azért egy általános kivizsgálás nem árthat. Persze ez simán attól is lehet, hogy hideg van.
2011. dec. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Jó, hogy van ez a pajzsmirigy. Sok mindent rá lehet fogni. A kövérséget, a soványságot, a hideg kezet, meg a hideg lábat. De akik ezekbe a bajokba szenvednek, eszükbe sem jut megmozgatni, megtornáztatni. És nem egy évben egyszer, hanem folyamatosan, rendszeresen. Hogy keringjen benne valami. Mindjárt a pajzsmirigy. Ahhoz úgysem ért senki sem..
2011. dec. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolso!

Nekem volt pajzsmirigy alulmukodèsem,de a vizsgàlatok szerint kulonosebb kezelèst nem igènyel,nem olyan nagy foku.Azt nem tudtam,hogy a hideg vègtagok lehetnek ennek a tunetei,de most utànnanèztem ès igen is,lehetnek.Tobb màs tunet mellett.


Az,hogy eszembe sem jutott a rendszeres testmozgàs,ez sem igaz,rendszeresen sportolok.


Nem vitàba-keveredni szeretnèk,csak leirtam,ès koszonom mindenki segitsègèt!!

2011. dec. 1. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!