Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért kivánom mindennap a...

Miért kivánom mindennap a tejet? Eddig ritkábban ittam, most meg nagyon hiányzik, nem tudom miért? Talán valami vitamin hiányom van?

Figyelt kérdés
2012. jan. 21. 13:11
 1/4 bánomisén ***** válasza:
A tejben elvileg B2, B6 és B12 vitamin van, lehet, hogy azt kívánod. Viszont ezek a mai tejek életükben nem láttak tehenet, vizet viszont annál inkább, úgyhogy lehet, hogy csak szimplán szomjas vagy.
2012. jan. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem-nem, :D konkrétan tejet innék! Vizet is iszok. És bár tudom h a mai tejnek nem sok köze van a tehenekhez, nem tudom miért van ez..
2012. jan. 21. 13:30
 3/4 bánomisén ***** válasza:

Lehet, hogy semmi furfang nincs ebben a dologban, pusztán az ízlésed változott most meg, jobban szereted a tejet. Ilyen előfordul néhányszor az ember életében.


Viszont van néhány nyomelem is a tejben (pl. magnézium), amire szintén szüksége van a szervezetnek, lehet, hogy abból van hiányod, azt érzed.

2012. jan. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem igyál.

Ha tényleg annyira egészségtelen is, mint néhányan mondják, néha szabad "bűnözni".

2012. jan. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!