Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A vitaminhiány okozhatja?

A vitaminhiány okozhatja?

Figyelt kérdés
Eszek rendesen, kivéve gyümölcsöket és zöldségeket ami sajnos nem túl jó mert igy nem jut a szervezetembe vitamin, lehet köze ahhoz hogy nem tudok sehogysem hizni?
2011. dec. 22. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy vizsgálatot csináltass. A háziorvos ad beutalót a vérvételre.
2011. dec. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Volt már, és rendben van....nem tudom miért nem birok hizni,2 éve még sikerült felmennem 50re a 40ről 1 hónap alatt mert sokat ettem, aztán volt egy időszakom hogy félévig csak pudingon éltem, de kigyógyultam a betegségemből, viszont azóta nem tudom magam összeszedni, 39 kg vagyok, 160 cm és 18 éves lány....úgy szeretnék legalább 50 lenni megint.
2011. dec. 22. 19:25
 3/8 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam hogy talán a szervezetem sok mindent vesztett, és idő kell neki, vagy nem tudom
2011. dec. 22. 19:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Az oké, hogy hízlaló ételeket eszel, de eleget is? És más is a családban ilyen nagyon vékony típus? Általában pszichoszomatikus háttere szokott lenni, de persze ártani nem fog ha betankolsz vitaminokból is.
2011. dec. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Anyukám vékony volt, de tudom hogy képes lennék hízni, hisz 2 éve sikerült, akkor most miért nem?? én csak arra tudok gondolni hogy sokáig nem ettem és valamit felkavartam vele, vagy lehet a sok stressz,hormonok....de lehet nem kéne ezen gondolkodnom mert csak rosszabb lesz :(
2011. dec. 22. 19:44
 6/8 anonim ***** válasza:

Valószínű a stressz, ha hormonális gondjaid vagy felszívódási zavaraid lennének akkor más tüneteid is lennének.

Anyukámnak is volt egy ilyen időszaka, sok mindent kipróbált de a Peritollal sikerült felhíznia.

Amúgy lehet dietetikus segítségét kéne kérned.

2011. dec. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De nem értem, a stressznek mi köze van ahhoz, hogy nem birok hizni? étvágyam állandóan van...mindig éhesnek érzem magam :S
2011. dec. 22. 19:53
 8/8 anonim ***** válasza:
A Peritol valóban nagyon hatásos szer próbáld ki. A Béres csepp nekem segített, farkas étvágyat csinál.
2011. dec. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!