Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gombócérzés a torokban. De...

Gombócérzés a torokban. De mégis mi lehet ez?

Figyelt kérdés
A problémám 3 éve van meg, de mivel normális választ még sehol sem kaptam, hát leírom ide hátha: Tehát időnként gombócot érzek a torkomban, viszont az a fura benne, hogy többnyire ez akkor jelenik meg amikor pl. ülök a kanapén, és hátradőlök. Tehát ilyen háti nyomásra a torkomban lesz a gombóc. Ha felállok és járkálok, vagy esetleg valami olyat csinálok amihez nem kell sehol hátradőlnöm akkor nem is érzem csak nagy ritkán. A környezetembe mindenki hülyének néz ha ezt elmondom nekik, szerintük bebeszélem magamnak, meg azt mondják, hogy ilyen betegség a világba sincs, meg akkor már rég más bajom is lenne ha ez 3 éve tart.:S Van aki szerint a rossz testtartás lehet az oka, hogy csak akkor egyenes a hátam amikor hátradőlök. Én meg nem tudom mit higyjek, de orvoshoz se merek menni, mert nem akarom ott is kiröhögtetni magam.
2012. jan. 23. 13:02
 1/1 tetris ***** válasza:
Az orvos nem fog kiröhögni. Nyugodtan nézesd meg magad. Lehet ez egy komoly betegség jele is, inkább menj el feleslegesen, mintsem későn.
2012. jan. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!