Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az egyik csigolyám, mintha...

Az egyik csigolyám, mintha kijjebb lenne, a derekamtól kicsit feljebb és nagyon fáj (vagy az, vagy körülötte), főleg, ha kihúzom magam. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Gerincferdülés, ne adj isten porckorongsérv, de akkor már mozogni nem bírnál, nem hogy kihúzd magad. Menj orvoshoz!
2012. jan. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj el a körzetihez, kérj beutalót a reumatológiára, vagy menj el a sebészetre. Azt hiszem időpontot kell kérned. De a sebészettel jobban jársz, mert hamarabb kerül rád a sor. a reumatológián 3 hét Sebészetre nem kell beutaló
2012. jan. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én esetem, csípő magasságban nem tudom hányadik csigolyám, úgy kidudorodott mint egy dió, emiatt sokszor fájt a derekam, már vagy 10 éve, jártam gyógymasszőrnél (férfi) és rá kérdezett helyre rakja, igen, és úgy megtekert jobbra-balra, itthon nézem és szép a gerincem végig, sima nincs kidülledt, vissza ment a helyére, és nem is fáj azóta. 58 éves vagyok, de én nem járok orvoshoz. A gyógymasszőrt ajánlom másnak is, nem az elit rétegé, ne sajnáljuk rá a pénzt.
2012. jan. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!