Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől fájhat vesetájon nyomásra?

Mitől fájhat vesetájon nyomásra?

Figyelt kérdés

Egy ideje fáj a derekam, nem törődtem vele, sokat cipekedtem, stb. Az utóbbi időben rájöttem, hogy konkrétan deréktájon, hátul nyomásra nagyon fáj. Próbáltam kemény és puha ágyban is aludni, semmi nem változott.

A fájdalom sokszor elviselhetetlen, nem reagál sem izomlazító kenőcsre, sem fájdalomcsillapítóra. Nem tudom megfogalmazni, hogyan fáj, de néha olyan,mintha be akarna görcsölni. Jövő héten tudok orvoshoz menni, de félek. Az orvosom ráadásul eléggé felületes, lehet, ki kell harcolni, hogy tovább küldjön vizsgálatokra.


Bocsánat, hosszúra sikeredett. Mire gyanakodhatok ?


2009. máj. 28. 18:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Én nem vok orvos, szóval nem tudom mi ez, de ha az orvosod felületes akk ne tökölj már!! Válts orvost!!! Olyanhoz menj akiben megbízol!!!!
2009. máj. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!