Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért érezhetek szorító...

Miért érezhetek szorító érzést a szívemnél? Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Vitaminhiány, stressz vagy szívinfarktus jele? Ritkásan de rendszerességgel előjön ez az érzés. Válaszokat köszi. 28/L
2009. máj. 28. 20:46
 1/4 anonim válasza:

Nem dohányzol?

Egyébként az mind lehet amiket írtál. Próbáld meg a magne B6-ot szedni de nem árt dokihoz fordulni.

2009. máj. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Régebben cigiztem már nem. Indokolt lenne orvoshoz menni akkor is ha ez az érzés csak néha napján jön elő? Mert amíg nem komoly a dolog mit tudna tenni?
2009. máj. 28. 20:52
 3/4 anonim válasza:
Kivizsgál. Egyébként is kéne évente csak senki nem ér rá ilyesmire pedig fontos dolog. Nem ijesztgetni akarlak de nekem halt meg ismerősöm 34 évesen mert szívinkfartust kapott. Így kezdődik általában ahogy neked és senki nem veszi komolyan. Szerintem szánj rá 1-2 napot, hogy elküldjön vérvételre meg csinál egy CTG-t megtekered a bicajt meg ilyesmi. Ha nem talál semmit legalább megnyugszol. De a magne B6 tényleg nem hülyeség! És menj el tüdőszűrésre is!
2009. máj. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :)
2009. máj. 28. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!