Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől érezhetek "fémes ízt" a...

Mitől érezhetek "fémes ízt" a számban? Főleg a reggeli fogmosás után érzem.

Figyelt kérdés

van amalgám tömésem(is),viszont a tünet csak pár napja van.

a másik tünetem meg hogy főleg éjszaka állandóan vizelési ingerem van,mint mikor valaki terhes.szinte óránként pisilni járok.(igaz napközben sok vizet iszom,kb 3L,az adipex retard mellé)

terhes 99% hogy nem vagyok,kb 3hete voltam hüvelyi UH,meg Mirena spirálom van 9hónapja.


2011. jún. 8. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Vércukor mérés,sűrgősen!!!
2011. jún. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
azt háziorvos tud csinálni?mert a 2 pici mellől max oda tudok elmenni
2011. jún. 8. 11:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kéne olyan szemetet szedned, mint az Adipex... :(
2011. jún. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
igen, vércukorszintet háziorvos is meg tudja nézni. Lehetőleg kora reggeli időpontra menj és üres gyomorral.Esetleg egyeztess egy időpontot, hogy ne kelljen sokat várj, mondd meg , hogy mire gyanakszol.Ha magasat mér, elmondja a további teendőket.
2011. jún. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi az az Adipex?
2011. jún. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy tud e,de minél előbb kell méretned.Én 30 pár évesen lettem cukorbeteg,ugyanilyen tünetekkel.Reggel fémes íz,rengeteg pisilés,nagyon sok víz ivás.Szinte mindig szomjas voltam,hiába ittam meg fél liter vizet,10 perc múlva megint nagyon szomjas voltam.Nekem még iszonyú fejfájásaim is voltak,akkor mentem orvoshoz.5 napig voltam kórházban,azonnal inzulinra állítottak.Napi 4 szurival élek..Minél előbb menj kivizsgáltatni,mert ha biztos hogy nem vagy terhes,akkor valami van sajnos..de nem akarlak ijesztgetni.Ha nekem ezt anno mondta volna valaki,hogy ezek a tünetek utalhatnak cukorbetegségre is,akkor még megúsztam volna gyógyszerrel,nem kellett volna inzulin.Nyomás az orvos!!!
2011. jún. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az Adipexnek esetenként lehet fémes szájíz a mellékhatása, de azt is cukorbetegséggel összefüggésben emlegetik, úgyhogy sanszos, hogy az lesz.
2011. jún. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

ma mérettem vércukrot: 5,3 lett úgy hogy másfél órával előtte ittam egy kávét(édesítővel) és némi kakaós keksszel.

azt mondták teljesen normális....

ezek szerint ez is "mellékhatás"

2011. jún. 14. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!