Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vérvétel utáni fájdalom...

Vérvétel utáni fájdalom örökre meg lesz?

Figyelt kérdés

Szóval vettek vért,ami ugy volt h rám szolt a nő, hogy most engedjem el akarom, mert nem akar jönni a vér a fecskendőbe(úgy szúrta be h feszítettem, és üvölteni tudtam volna a fájdalomtól, még a vér sem indult meg)aztán miko rkész volt rövid ideig nyomtam a vattát rá és erősen a karomra majd még erőltettem mert biciklivel mentem haza

aztán most 2-3 napja a vérvétel után nem lila , hanem egyszerűen nem tudom kinyujtani, mert azt érzem mintha a karomba az ér meghúzodna, szóval nem a szúrás helyén fáj, hanem az egész karomba olyan mikor kinyujtom, mintha a kötél meghuzodna és azt érzed elszakad, és csak nagyon lassan tudom kinyujtani

furcsa de ez mI?


2012. jan. 25. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nyugimár, majd elmúlik.
2012. jan. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
az hogy kib*szott szarul vettek vért. szerintem az izmodba szúrtak(és az is lehet, hogy ideget ért) és nem a vénába.
2012. jan. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
El fog múlni, de legalábbis csökkeni fog ez az érzés. Nekem elég sokszor vettek már vért és nekem időnként előjön ez az érzés mintha nem tudnám kinyújtani, mert szúr és fáj a karom.
2012. jan. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 _Jessy_ ***** válasza:
Szúrásnál nem kellett volna feszíteni. Tudom utólag könnyű, de ez van. Majd elmúlik. Nekem vagy 1 hétig kék volt, meg mindenféle színű egy infúzió után. Igaz ennyire nem fájt, de elmúlik majd ez is.
2012. jan. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
jobb mint amikor tőlem vettek és elájultam közben feszítés nélkül, egyszerűen rossz helyre szúrta be
2012. jan. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Életemben már legalább húsz alkalommal vettek tőlem vért és korábban soha semmi bajom nem volt, de most legutóbb egy ínszalagot megsérthetett a tű.

A doki mondta, hogy egy napig ne erőltessem a kezem, de úgy tűnik sikerült erőltetni. Akkor éreztem, hogy egy szalag szétcsúszott, de csak legyintettem, mert nem fájt csak kicsit fura érzés volt.

Most viszont olyan érzésem van mintha hosszan tartó (kb 1 hónapja tartó) enyhe izomláz lenne a bicepszemben. Reggel jobban érzem. Napközben megfeledkezem róla. Meg szoktam masszírozni akkor jobb.

2015. aug. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6-os válaszoló vagyok.

Kezd tisztulni probléma, emelésnél nincs gond, a kézfej forgatásánál van.

2015. aug. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6. válaszoló vagyok

Már egyáltalán nem fáj. Ugyanolyan a bal és a jobb kezem. Tudom forgatni, nem szúr nem húzódik, nem kattog. Úgy emlékszem, hogy decemberben néha még kicsit éreztem a bicepszemben az izomláz érzést, amikor forgattam a kézfejem, tehát majdnem fél év kellett a teljes gyógyuláshoz (45 éves vagyok).

2016. márc. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!