Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez normális? FONTOS!

Makaga kérdése:

Ez normális? FONTOS!

Figyelt kérdés
Hetente párszor szoktam érezni hogy hirtelen fájni kezd a végbélnyílásomnál(inkább belűről). Néha még olyan erősen is hogy egy kicsit belerándulok. Csak a másodperc egy töredékéig tart.. max 2 másodpercig.. és néha egymás után 2x is érzem. Nem túl bíztató. Valaki tudja mitől lehet? 15/F Igaz, hogy biszex vagyok, de eddig még nem volt aktusom se lánnyal se fiúval.
2012. jan. 25. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
És mi a helyzet a székleteddel, nem szokott szorulásod lenni?
2012. jan. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így szüzen miből gondolod, hogy biszex vagy, tinikorban nem ritka, hogy a fantáziálásokban szerepel azonos neművel való kapcsolat, ezt ki is lehet nőni.
2012. jan. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem szokott szorulásom lenni.:)
2012. jan. 26. 07:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez esetben nincs ötletem, talán majd más tud valamit.
2012. jan. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen vizsgáltasd ki az okát. Az is lehet, hogy kapsz rá valami kenőcsöt, vagy kúpot és elmúlik.
2012. jan. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!