Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet, hogy vírus? Mitől lehet?

Lehet, hogy vírus? Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Tegnaptól émelygést érzek naponta akár 2-3 alkalommal is előfordul, de hányni nem hánytam.
2012. jan. 26. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy gyomorrontás, fokozott stressz, vagy egyszerűen nem ittál elég folyadékot, utazási émelygés vissza-visszatérése, netán terhesség (bocs, nem írtál nemet).
2012. jan. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Több brokkolit kéne enned:)
2012. jan. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
24 éves nő vagyok :) Köszönöm szépen a válaszokat először is. Terhes nem igen hiszem, hogy lehetek, ugyan néhány napja hagytam abban a gyógyszer szedését, de nincs barátom jelenleg. Viszont 2 napja vizsgáztam(okj) lehetséges, hogy annak a hatása miatt, erre már én is gondoltam. Mindenesetre remélem elmúlik hamar.
2012. jan. 26. 17:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól is lehet, hogy most hagytad abba a gyógyszert. Gondold el, hirtelen egy csomó hormontöbblet nem kerül a szervezetedbe, amit eddig megszokott.
2012. jan. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!