Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fejfájás, hányinger, hasfájás....

Fejfájás, hányinger, hasfájás. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
ennyiből nem lehet megállapítani...
2012. jan. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó, gondoltam, de nálam a hányinger nagyon ritka és akkor már valami baj is van.... =/
2012. jan. 26. 18:10
 3/6 anonim válasza:
Terhes vagy xD
2012. febr. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
szia.leirnád,mitől voltak ezek a tüneteid?mert nekem is ez van egy hete..de nem vagyok terhes.
2012. máj. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Cheasy válasza:
Tudom már nem aktuális a válasz,legalább is remélem jobban vagy.Illetve mindig aktuális, mert jelenleg saját családtagom is szenved hasonló tünetekkel. A lényeg,hogy ne várj választ. Normaflor,cataflam,flektor,pihenés,sok folyadék.Tünetet kezelj gyógyszeresen,betegséget pihenéssel.A többi nagyfejű tudósnak meg azt üzenem, hogy ha érdemben nem tud segíteni, akkor ne írkáljon marhaságokat egy kérdésre. Pláne ne olyat, hogy "nem tudom"
2013. márc. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A 29 éves férjem is produkál ilyeneket akkor ő is terhes? Annyira imádom amikor a hányást összekötik a terhességgel.
2016. dec. 22. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!