Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Utánna néztem a dezodorok...

Utánna néztem a dezodorok káros mellékhatásainak, egy-két dolgot eddig is tudtam, de hát nem mindent. Elég megdöbbentő dolgokra találtam. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Én ezt a dezodort használom, minden reggel: FOREVER ALOE EVER-SHIELD DEO STIFT ( [link] Pár oldalon olyanokat, olvastam, hogy ez az egyik legegészségesebb, viszont megint más oldalak azt írják, hogy mivel tartalmaz Triclosan-t, ezért ez sem egészségesebb mint azok, amelyek alúminium sókat tartalmaznak. Használjam továbbra is ezt, vagy teljesen mindegy? Hozzáteszem, nem vagyok egy izzadós típus, de azért egy edzés, kondi, duplatestnevelés óra után énis megizzadok, ami természetes.
2012. jan. 31. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
lényegtelen melyiket használod ami az izzadás megállítására van létrehozva az mind káros mert izzadni kell, a szag lehet zavaró ami a baktériumok bomlásából ered a hónaljnál nem az izzadságból ergo max esztétikai gond lehet az izzadságfolt. Egyik se jobb a másiknál mellesleg a forevernél is van elég sok rákkeltő anyag,szóval, ennyi. Forever, herbalife meg a többi ilyen cég se különb.
2012. jan. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. jan. 31. 21:20
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal többet tehetsz magadért, ha este reggel baba szappannal tussolsz. Mellette szedjél B 1 vitamint, ami csökkenti az idegalapon lévő izzadást

Ha annyira mérgező lenne, akkor már betiltották volna. Főleg olyan dolgok amiket írnak, hogy rákkeltők. Amilyen sokan használnak dezodort, már a fél világ kipusztult volna

2012. jan. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem konkrétan állandóan begyulladt a mellem és nem tudtam mitől. Fájt mint a fene. Majd olvastam erről, hogy az aluminium miatt lehet. Elhagytam a használatot, azóta nem fáj, de kellett hozzá fél év...
2012. febr. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!