Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Minden nap (évek óta), ha a...

Minden nap (évek óta), ha a korán kell kelnem, borzalmasan émelygek. Ha magamtól ébredek, akkor ez soha nincs. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2009. máj. 31. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, valószínűleg gyomorideged van. Minden nap hányingerrel ébredtem, mikor iskolába kellett mennem és ez nem vicc! Biztos izgulsz (akár tudat alatt) valamitől, talán attól, hogy sietned kell, nehogy elkéss... Ezt lehet, hogy nem érzed így, de biztosan benned van...Lefekvés előtt mondogasd magadban, hogy minden rendben lesz és próbálj meg teljesen lenyugodni, mielőtt elalszol, gondolj pozitív dolgokra! Egy idő után el fog múlni, legalábbis nekem sikerült így elmulasztani.
2009. máj. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez van, de nem hinném hogy a gyomoridegtől, egyáltalán nem vagyok izgulós, semmi bajom a sulival:) Nekem is csak akkor van, ha korán kell kelnem, függetlenül attól hogy hova megyek... Én ilyenkor iszok egy bögre jó meleg teát, attól nekem jobb szokott lenni. De én is kiváncsi lennék, hogy mitől lehet...
2009. máj. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Mondasz valamit, mert bennem van, hogy mi van, ha nem ébredek föl :S Pedig tudom, hogy óra, telefon stb.


A baj az, hogy hiába szeretnék, egy korty nem megy le ilyenkor - pedig megpróbáltam. Rögtön tudsz inni?

2009. máj. 31. 15:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát nem rögtön, eltelik egy kis idő, amíg megcsinálom a teát...:)

Amúgy nekem kifejezetten jól esik ilyenkor vmi meleget inni, enni viszont nem tudok, egy falat se megy le ilyenkor a torkomon.

az mondjuk igaz, hogy én is parázok egy kicsit attól, hogy fölébredek-e, nekem is be van állítva óra, telefon, minden, mert hajlamos vagyok az elalvásra, lehet hogy ez a baj? Meg az is lehet az oka, hogy gyűűűűlölök korán kelni...

2009. máj. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, akkor tényleg ez lehet a fő oka. Hú, de nagyon nem szeretek korán kelni :S
2009. máj. 31. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!