Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az hogy egész nap...

Miért van az hogy egész nap rossz a közérzetem, émelygek, szédelgek, olyan mintha izgulnék kicsit, és estére meg tök jól vagyok?

Figyelt kérdés
Mi lehet ez ? melegtől vagy mitől van ?
2011. máj. 19. 11:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Korod? Valami alapbetegséged van-e? Szorong esetleg valamitől? Pszichés eredetű is lehet! Ha tudod az okot, igyál orbáncfű teát!
2011. máj. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
21 éves férfi vagyok. nem szorongok, nem tudok semmilyen betegségemről hogy lenne valami. izgulós vagyok kicsit ha van valami olyan dolog de semmi egyéb.
2011. máj. 19. 12:39
 3/9 anonim válasza:
menj szakorvoshoz, meg kivizsgálásokra
2011. máj. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha alapon érzékenyebb vagy, akkor egy frontátvonulást is megérezhetsz. Azért alapvetően az a tippem, hogy a magánéleted nincs rendben. Nem vagy boldog. Amúgy leejtenél mindent! :)
2011. máj. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

de boldog vagyok. megvan mindenem ami kell, most végeztem el a sulit, jó minden.

De ez nem lehet attól hogy sokat alszok ?

2011. máj. 19. 14:23
 6/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy alacsony a vérnyomásod. Nekem is ez a bajom, hiperalacsony vérnyomásom van, és sokszor egész nap rosszul vagyok, estére leszek jól.

Igyál teát, vagy kávét (ha meg tudod inni azt a löttyöt), az emeli kicsit a vérnyomást. Hátha segít.

2011. máj. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyél rendesen! Sok zöldséget gyömölcsöt és húst! de kevesebb szénhidrátot. ha alacsony a vérnyomásod igyál sokat vizet és sportolj, futás úszás az jó, alacsony vérnyomásra is.

Férfi létedre elég piszlicsáré dolgokon nyavalyogsz. Fogadjunk hogy nem fizikai munkás vagy. Életedben nem dolgoztál még keményen. Ebben biztos vagyok, különben ilyen bajod sem lenne.

A vércukrod is lehet alacsony, ha megméreted és így van örüljél mert nem a cukorba fogsz beledögleni. Egyél csokit, amikor rád tör. Vagy ami még egészségesebb teljes kiőrlésű gabonás zsemlét reggelizz, ne olyan tartósított szart mint a Jóreggelt, tele van fehér cukorral az meg a te halálos ellenséged.

Se alacsony vérnyomásra se alacsony cukorra szerencsére nincs felesleges gyógyszer amit az orvos rád tukmálhatna a százalék fejében. Az a bajod hogy puhány vagy.

De akár elmehetsz orvoshoz is, hogy megmondja ezt neked. Nehogy még valaki rád fogja hogy egy noném bunkó távgyógyításában bízol.

Ajánlom még a BP tv távgyógyítóját is, nem tudom megy e még a műsora, de ha félsz a dokitól ő is meg teszi. Legalább annyira nem ért a távgyógyításhoz mint MI és még fizethetsz is neki.

2011. máj. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem nem dolgoztam még keményen igazad van. 1 évig kőműves mellett dolgoztam, aztán hegesztő lettem. 10 éve focizok, előtte 8 évet tornáztam. Nem nyavajgok, meg puhánykodok csak egyszerűen nem tudom mitől van ez. Azért tettem fel a kérdést hogy nektek volt-e hasonló, és hogy oldottátok meg ha igen, illetve mi a kiváltó oka.
2011. máj. 22. 16:06
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor egyél rendesebben, sok zöldség gyümölcs szürke marha mangalica ezek a legegészségesebbel. Ha nem múlik el menjél dokihoz. Lehet a stressztől lehet hogy kiegyensúlyozottnak érzed az életedet de attól még lehetsz stresszes erre jó a jóga a pilátesz és a meditáció, vehetsz be bogyókat is de nem ajánlom mert erősen kapatós, főleg a hipochonderek körében.

Egyébként de, igazam volt. Csak nem a te esetedben. Ugyanis ez tisztára a puhány hamburger zabáló ülőéletmódú emberek tünetei.

Lehet hogy kicsit vissza kell venned mert lehet hogy keveset pihensz. Azért is lehet. Jobbulást!

2011. jún. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!