Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szinte egész nap éhes vagyok,...

Szinte egész nap éhes vagyok, és eszem is (bár nem túl sokat), egyszerűen nem hízok, de sokszor van hányingerem. Főleg este. A fejem is gyakran fáj. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Reggel fél7kor kelek, megyek suliba, délutánonként balettóráim vannak.(nem mindig, de kb minden nap van vmilyen edzésem) Általában 6-7körül érek haza de nem érzem, hogy olyan nagyon el lennék fáradva. Nem szoktam izgulni úgy kb. semmi miatt. Hányingerem főként este van. Amikor este feljövök a szobámba lefekvéshez készülődni. Mintha varázsszóra elkezdődne, de sose hányok.

2012. febr. 2. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Látatlanban senki nem tudja megmondani, aki igen, az hazudik. A doki is csak vizsgálatok után tud diagnosztizálni.


Nekem rossz minőségű és összetételű kaja esetén van ilyen. Pl. a munkahelyi kajáldában iszonyú zsírosan főznek és telenyomják szénhidráttal, keményítővel a menüt. Nekem hányinger, puffadás, fáradtság, izomlázszerű fájdalom a tünet. Illetve csak volt, mert mióta nem eszem ott, nincs semmi bajom.

2012. febr. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miből mennyit?


Mert a "nem túl sokat" takarhat egy egyszerű diétás kosztot, de akár koplalós mennyiséget is. Mivel balettozol és ott alap a vékonyság, az utóbbira tippelek.


Ahhoz, hogy hízz, enned kell, SOKAT!

2012. febr. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszokat.:)

Voltam ezzel a hányinger dologgal dokinál még tavaly, de kb elzavart és annyit mondott, hogy nem tudja mi lehet a bajom... Itthonról szoktam magammal kaját vinni és előtte sose volt bajom tőle. Este hányinger után meg ilyen furcsa égető érzése van a gyomromnak.

Szó sincs hihetetlen diétákról. Abszolút nem figyelek a kalóriákra. A nem túl sokat úgy értettem, hogy kb. fél óránként eszek valamit. (pl. müzlit, vagy egy sütit) Tulajdonképpen csak a hányingert szeretném megszüntetni valahogyan.:( Hirtelen tör rám és olyankor szédülök is. Gyorsan lekell ülnöm és becsuknom a szemem, és egy 10-15perc után jobban leszek. De akkor is bosszantó..:( és ijesztő is.

2012. febr. 3. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!