Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van minden este hányinge...

Miért van minden este hányingerem? Főleg lefekvés előtt. (fiú)

Figyelt kérdés
2009. jan. 14. 20:51
 1/7 anonim válasza:
Szerintem két dolog lehet az egyik az emésztési problémák, a másik lehet hogy kimerültség miatt van. Ha mellé még szédülés is társul és gyors szívverés akkor biztos lehetsz benne hogy a kimerültség és a kevés alvás az oka.
2009. jan. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szédülés nem, de volt, hogy nagyon gyorsan vert a szivem...:s

ha emésztési problémáim vannak, mit tehetek?szedjek valamit?(széklettel nincs gondom pedig)

nem szeretnék orvoshoz menni:s

2009. jan. 14. 21:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem emésztési zavar, akkor stressz,depresszió, pánikbetegség esetleg.
2009. jan. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
oks, kösz a segítséget!
2009. jan. 14. 21:27
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem tedd a következőt: menj el orvoshoz, hallgasd meg mit mond, küldjön el egy kivizsgálásra, röntgenre. A többiben úgyis te döntesz hogy milyen kezelés legyen. Ha ad egy receptet egy bogyóról nem muszáj kiváltani ha látod a dokin hogy ő se tudja mi bajod van. Egy szakvélemény nem árt, nehogy véletlen a szíveddel legyen valami probléma és később pedig megbánod, hogy miért nem mentél el időben a dokihoz!


Amúgy, szerintem, okozhatja kimerülés, lelki gondok (depresszió, aggódás, idegesség valami miatt (barátnő elvesztése, stb...)). Lehet hogy túlhajszolod magad az edzésben, ha edzel. Pihenj egy kicsit.


Legközelebb azért írj le több dolgot magadról, pl: hány éves vagy, edzel-e, mióta van...

2009. jan. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

szia!am. 17 vok, igen edzek(de nem túl sokat), napi 6 órát alszok kb., max 7-et, és elég sokat idegeskedek, hamar felkapom a vizet mindenen, szóval lehet tényleg a stressztől..ezen próbálok változtatni.

de orvoshoz nem merek elmenni, mert félek, hogy komoly bajom van!!pl.(rák):s

2009. jan. 15. 15:23
 7/7 anonim válasza:
Szinte biztos hogy lelki eredetű a probléma. Jó lenne ha valakivel meg tudnád beszélni, ha más nem pszichológussal. Az is lehet még, hogy az edzés annyira kimeríti az izmaidat, hogy nem tudsz ellazulni és elaludni. Nem tudom csak a tapasztalataimat írom.
2009. jan. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!