Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Korcsolyázás közben elestem,...

Korcsolyázás közben elestem, lehet agyrázkódás?

Figyelt kérdés

Ma korcsolyázni voltam és elég szerencsétlenül hátra estem és be vertem a fejemet nem is kicsit.Egy pillanatra azt sem tudtam hogy hol vagyok, de nem hiszem hogy eszméletlen lettem volna.Még mindig fáj a fejem, már nem annyira de hányingerem is van.

Ez lehet agyrázkódás és mit csináljak?


2012. febr. 4. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:

nem.

[link]

pihenj. aludj inkább.

2012. febr. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

akkor miért fáj még mindig nagyon a fejem?

nem segít se a pihenés/alvás és a fájdalomcsillapító sem

2012. febr. 5. 10:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet bizony! Mikor estél el? Jó volna, ha minél előbb bemennél az ügyeletre - és valaki kísérjen el, ha más nincs, akkor a taxis -, mert jó volna, ha látna egy orvos.

Utána menj haza, és pihenj le. Agyrázkódással a legjobb a sok pihenés és a sok-sok SOK folyadék! Pl. tea, literszámra, amennyit csak meg bírsz iszogatni. Üres tea legyen, az a legjobb, ha meg bírod inni.

2012. febr. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
még szombaton, anyukám ma be ment az orvoshoz és azt mondták ha nem múlnak el a tünetek csütörtökig, akkor irány a kórház
2012. febr. 7. 14:18
 5/6 anonim ***** válasza:
én elestem este vittek be és azt mondták súlyos agyrázkódás, és ha nem megyek be meghaltam volna. ez nem tréfa!
2012. febr. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nekem szerencsére elmúlt, csak kb. 2 hétig tartott, de semmi komoly nem lett
2012. márc. 29. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!