Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egy gasztroenterológus mit...

Egy gasztroenterológus mit mond erre, egyáltalán kihez lehet fordulni ilyen esetekben ha étkezés után fél-1 órával hasmenés van?

Figyelt kérdés

és ez úgy kb másfél éve tart


majd hogy nem mind1 mit eszek, mehetek wc-re ,van hogy pedig szintén mindegy mit eszek és nincs ilyen gondom


arról tudok még beszámolni hogy nyáron ,mikor nagyon vidám voltam, szinte csak olyan emberekkel buliztam akiket bírok, velük elvoltam akkor nem voltak ilyen gondjaim, de most hogy suli van, egyre inkább változok a magának való figura felé(máskor meg közvetlenkedek)


ezt csak azért hogy ennyiből lehet stressz miatt is, de azzal meg mit kezdjek, az a legbosszantóbb, hogy ma is ettem rizst, csirkehússal, almás-zeller-citrom keverékkel, de ugyanúgy.. most ebbe mi lehet amit nem bír a szervezetem, vagy egyek egész nap főtt krumplit??


kérlek segítsetek


egy 18 éves idegileg beteg srác



2012. febr. 5. 16:22
 1/5 bánomisén ***** válasza:
Szerintem is a stressz miatt van, főleg, hogy amikor nem stresszeltél, nem voltak ilyen tüneteid. A gasztroenterológus mellett érdemes lenne még pszichológushoz is elmenned, főleg, ha amúgy sincsenek rendben az idegeid.
2012. febr. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

szüleim, kiröhögnek és még pénzük sincs erre, ennyi orvos után


sőt én is azt gondolom hogy most hogy kiöntöm a lelkem vkinek aki meghallgat pénzért azzal mire megyek, ígyis egész nap szüleimnek a hülyeségeimet kell hallgatniuk

2012. febr. 5. 16:51
 3/5 anonim ***** válasza:

A szóba jöhető dolgok közül a két legvalószínűbb vagy valamilyen ételallergia vagy pedig irritabilis bélszindróma. Mivel írod, hogy "idegbeteg" vagy, ezért az utóbbi a legvalószínűbb. Keress rá Guglin.

Amúgy a gasztroenterológus nagy valószínűséggel fog tudni segíteni rajtad.

2012. febr. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bánomisén ***** válasza:
Létezik ingyenes pszichológusi szolgálat is, de ahogy gondolod, természetesen nem kötelező.
2012. febr. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, tavaly március óta megy a hasam mindentől. Rólam tudni kell, hogy laktóz érzékeny vagyok és tartom a diétát, ezért első körbe azt hittek, hogy lisztérzékeny vagyok, aztán jött az IBS...végül kiderült, hogy egy baktérium bélhurotot okozott nálam és attól megy a hasam. Ami érdekesség, hogy amíg ez nem derült ki, akkor olyankor is ment a hasam, ha ideges voltam. Most,hogy tudom szinte sose megy...
2012. febr. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!