Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lesz akkor ha gyógyszerre...

Mi lesz akkor ha gyógyszerre alkoholt iszom?

Figyelt kérdés
2009. jún. 1. 18:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
73%
én így haltam meg, azóta kísértek és nincs nyugalmam.....
2009. jún. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen gyógyszer, és mennyi idő telt el a gyógyszer bevétele és az ivás közt. Antidepresszánsra, nyugtatóra semmiképp nem szabad inni - a rossz kombináció durva dührohamot, önmagadból kifordulást is eredményezhet, sajna láttam már ilyet - vagy meghalsz. Enyhébb esetben elalszol. Szívgyógyszerre sem tartom helyesnek az ivást. Antibiotikumra úgy tudom, rosszul leszel, hányni fogsz. Esetleg ilyen algopyrin-félére talán nem lesz bajod, de akkor is érdemes 4 órát várni.

Legjobb, ha semmilyen gyógyszerre nem iszol.

2009. jún. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
oké köszi a válaszokat
2009. jún. 2. 20:49
 14/19 anonim ***** válasza:
És mi van akkor ha whiskyre veszek be altatót??
2009. szept. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
100%
Sziasztok ! Én sajnos este , munka után iszom , leginkább sört , de ez mindennapos. A szervezetem megszokta a piát , de a legszörnyűbb , hogy Frontin is kell , hogy elaludjak , ráadásul , mikor felkelek olyan szinten rosszul vagyok , hogy hihetetlen. Nem fejfájás , hanem a két mocsok dolog mellékhatásai jönnek elő. Valaki , aki ebben a cipőben jár , kérem segítsen , vagy járt , voltam már kezeléseken , de nem hatott. Melyikket (tudom , mindegyiket el kell felejteni , de hogyan kezdjem ?)A választ előre is köszönöm .
2009. okt. 22. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
A válasz , ne igyunk gyógyszerre , nekem ez az oldal még új , de a piára gyógyszert szedni , nem jó , én ezeket a tüneteket tapasztalom . SAJNOS.
2009. okt. 22. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
1.22: vagy egyik, vagy másik... Miért nem próbálod meg a Frontin helyett a Cirkulin Forte Valeriana kapszulát, ez gyógynövény, de gyüyszertárakban is kapható, és régen amikor alvászavaraim voltak, ezzel szoktam le a Xanaxról! Ezzel együtt se valami jó inni - nem tudom, szerintem a mindennapos ivást hanyagold, sokkal rosszabb reggel másnaposan dolgozni menni... Próbáld este másképp kipihenni magad, nézz egy jó filmet, bármit, szerintem bőven elég csak hétvégén, társaságban inni, egyesek szerint még az is sok...
2009. okt. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
19:10-es te nem vagy komplett.
2010. ápr. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Énis iszok
2023. jún. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!