Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Epilepszia gyógyszerre lehet...

Epilepszia gyógyszerre lehet alkoholt inni?

Figyelt kérdés

Körülbelül fél éve szedek Etopo-t, két hónapja napi 100mg-ot. Igaz nem epilepsziára hanem migrén megelőzésére (erre is használják), de eredetileg epilepszia gyógyszer. Nem ittam rá alkoholt soha eddig. Előtte is szedtem gyógyszert migrénre fél évig csak akkor mást (az kifejezetten migrénre volt), de arra sem ittam alkoholt.

Csak lesz majd a szalagavatóm december környékén és szerettem volna én is koccintani a többiekkel. Kontrollra dec 27-re írtak be szóval addig mindenképp szednem kell.

Persze az sem baj ha még sem jön össze csak jó lett volna :)


2011. aug. 4. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. aug. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Pár kortyot sem szabad?

Nem totál részegre akartam inni magam.

Na de mindegy ha nem hát nem, majd alkoholmentessel.

2011. aug. 4. 16:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Főiskolai csoporttársam ivott rá, pedig ő epilepsziás volt. Nem tudok róla, hogy lett volna tőle baja. Bár, ha károsította belülről, az nemigen látszik...
2011. aug. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Arra tilos alkoholt inni!
2011. aug. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!