Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lenne egy kerdesem, mar 1 eve...

Lenne egy kerdesem, mar 1 eve hullik a szemöldököm es mar megvagyok ijedve, mit csinaljak hova forduljak vele, es mi okozza?

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
bőrgyógyászat-ha javasolhatom a pesti bőrklinikát...ott kérj egy demodex vizsgálatot.
2012. febr. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hallottam már olyanról hogy valakinek a haja és szemöldöke hullott mert rossz volt valamelyik foga.

Neked a fogaiddal mi van???

Lehet nem ártana megnézetni.


Csak egy ötlet.

Üdv.

2012. febr. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A mandula vagy vagbél gyulladás, vagyis valamilyen góc miatt is hullhat a haj, szemöldök. Tehát gyulladás,= góc, vérkép a házi dokitól. Góckutatásos vizsgálatra is elmehetnél, keres rá a neten.


Amúgy meg ricinus olaj(patika) jó a szempilla nővesztésre, kb. 7 órát kell rajta lennie, lehet hogy növeszti a szemöldököt is, az is szőr. De mindenképp vizsgáltasd ki magad.

2012. febr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen a valaszokat mindenkinek!
2012. febr. 8. 20:48
 5/6 anonim válasza:

Szia

Látom,régi kérdés,de hátha még olvasod,kedves kérdező.

Azóta megállt a szemöldök hullás?

Azért érdekel,mert sajnos én is hasonló cipőben járok.

2017. jan. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is hullott mindenem(haj, szemöldök,szempilla). Elküldtek góckutatásra.Fogorvos, fül-orr-gégészet.Kivették a manduláim.Azóta nem hullik semmi.
2019. jún. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!