Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 5 kilót fogytam, rosszul...

5 kilót fogytam, rosszul alszom, hullik a hajam. Lehet valami komoly bajom?

Figyelt kérdés
55 kiló voltam, az elmúlt egy hónapban 5 kilót fogytam, kórosan soványnak nézek ki (173 cm magas vagyok). Normálisan eszek, szóval ezzel nem lehet probléma. A hajam is hullik, már mindenütt az én hajszálaim vannak. Ugyancsak kb. 1 hónapja egyre rosszabbul alszom, napközben is egyre fáradtabb vagyok. Kisebb szívbetegségemre ( tahycardia, mitralis prolapsus) gyógyszert szedek ( napi 3 szem 50 mg-os Betaloc ). Lehetséges hogy a gyógyszer halmozódott fel a szervezetemben, és az okozza a problémát? ( kb. fél éve szedem már ) A családban több rákos megbetegedés is volt, mellrák, tüdőrák, pajzsmirigydaganat. Kérnem kellene valami kivizsgálást, vagy ne aggódjak, idővel elmúlik?
2011. aug. 5. 21:59
 1/3 anonim válasza:
szerintem mielőbb menj el egy komolyabb kivizsgálásra. kollégámnak 3 hónap után jöttek rá, hogy a foga alatti tályog miatt hullik a haja.
2011. aug. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elég sok mindent jelezhet a fogyás és a hajhullás a vitaminhiánytól a gyógyszer-mellékhatáson, gyulladáson keresztül a rákig. Érdemes elkezdened vmi multivitamint szedni és elmenni a háziorvoshoz.
2011. aug. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyanez volt.. fogyás hajhullás fáradékonyság .. este nem tudtam aludni stb... vashiány miatt volt nekem... ne ijedj nagyon meg ... elhiszem hogy rossz hogy ennyi komoly baj volt már a családba és te sem vagy egészséges teljesen.. de nyugi..:) szerintem nálad is vashiány vagy vérszegénység fogja ezt okozni.. szemtelen ez a kis vas hogy nagy és ilyesztő tüneteket képes produkálni. egyébként mivel sajnos nekem van bőven bajom... :/ szűkület epliepszia stb.. és kértem az orvosomtól belgyógyászatra egy beutalót. Ott elmondtam a dokinak minden tünetem és a félelmeim is.. így csináltak nálam egy teljes kivizsgálást.. szerintem téged is megnyugtatna.. lehet kicsit hosszadalmas.. nekem 4 hónapig tartott. és abba minden tükrözés stb benne volt :/ de én nekem megérte mert megnyugodtam hogy más bajom már nincs. és kiderült hogy volt olyan betegségem amire kezeltek és nem is volt olyan bajom..
2011. aug. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!