Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az, hogy a körülötte...

Miért van az, hogy a körülöttem előkhöz képest mindíg sokkal inkább melegem van? Hogyan változtathatok ezen?

Figyelt kérdés
Van, hogy a párom takaróban alszik amíg én szinte már nem kapok levegőt a melegben, az egész testem izzad. Hogyan érhetem el hogy (ha egyáltalán létezik ilyen) lejeb vigyem a "hőérzetem" pár fokkal?
2009. jún. 2. 15:45
 1/3 anonim válasza:

En is igy vagyok, nyaron pl baromi nehezen veszelem at a 40 fokokat. Ejjelre ha nagyon melegem van neha parnahuzatba tekert jeg-akkuval alszom (tudod, amit a hutotaskakba szoktak tenni, biztos lehet kapni kulon ilyen celra is de nekem ez megfelel). Tarts hideg vizet a hutoben es igyal meg egy poharral ha felebredsz.

Forro napokon testhomersekletunel kicsit hidegebb zuhany terit altalaban magamhoz:)

2009. jún. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom mit lehetne tenned, csak annyit mondanék,hogy valahol irigyellek,mert én meg imádom a meleget, a 40 fokot, de én meg mindig fázok. 25 fokban,pulcsiban képes vagyok reszketni..ez sem sokkal jobb :)
2009. jún. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ez egy tünete is lehet a pajzsmirigy-betegségnek. lehet, hogy érdemes lenne egy vérvételből megnézetned a pajzsmirigy-hormonszintedet.
2009. jún. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!