Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Olyan, mintha egy függönyön...

Olyan, mintha egy függönyön keresztül szemlélném az életet. Változtathatok rajta?

Figyelt kérdés

Évek óta figyelem, hogy hogyan élem meg a mindennapjaimat. Összességében kissé elmosódott az egész, ebben a pillanatban is olyan, mintha egy áttetsző függöny mögül nézelődnék. Vagy mint amikor nagyon álmos az ember, és a kis réseken épphogy kikandikál.

Olyan, mintha elmulasztanék fontos másodperceket.

El lehet vajon érni, hogy tisztábban érzékeljem a világot, hogy jobban odafigyeljek?

Jó a szemem és megfelelő mennyiséget alszom.

Elnézést, ha kissé ködösen fogalmaztam, nem könnyű ezt az érzést szavakba önteni.


2011. márc. 6. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Most egy kicsit megnyugodtam, hogy nem csak nekem vannak ilyen furcsa dolgaim. Nekem időszakaim vannak, amikor full olyan, mintha álmodnék, de annyira, h. néha tényleg nem tudom eldönteni, h. álmodok-e vagy a valóságban vagyok. A másik, h. az emlékeim közül nehéz kiválasztani melyik volt álom és mi az, ami tényleg megtörtént. Hány éves vagy?
2011. márc. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem szeretnélek riogatni de a valóságérzékelés megváltozása komoly betegség tünete lehet. Én beszélnék erről a háziorvosomnak.
2011. márc. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
21/L. te?
2011. márc. 14. 14:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Hm? Honnan tudod? Vagy most komoly, hogy te is 21 éves lány vagy? (Első voltam.) 21/L
2011. márc. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen, teljesen komoly:)) énis annyi vagyok
2011. márc. 15. 14:10
 6/6 anonim ***** válasza:
:) De érdekes! Jó lenne kideríteni, hogy mitől lehetünk így szétcsúszva. Neked van valami egyéb problémád? Nekem azt mondták, hogy valszeg kullancs csípett meg. Ezen az álom szerű érzeten kívül volt egy idő, amikor nem éreztem nyomás és fájdalomérzetet sehol a testemen, mostanában is zsibbadok sokszor, szédülök, meg egyéb huncutságok. Elvileg vitamin hiány is okozhat ilyen érdekességeket, nálad valószínű lehet-e ez?
2011. márc. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!