Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Túlzásba vinném a rossz...

Túlzásba vinném a rossz dolgok előtérbe helyezését? Ok nélkül vagyok elégedetlen és rosszkedvű olykor? Mivel lehet megállítani ezt a hangulatingadozást?

Figyelt kérdés

Nem élünk különösebben rosszul van kaja, rezsi ha néha csúszással de fizetve. Viszont apám néha kiborít hülyeségeivel, sokszor emlegeti régi dolgokat ami már unalmas, eddig sok mindenben segítettem már nem keresem annyira társaságukat mert belefásultam a családba...anyu is sokat tűr ilyen téren viszont senki nem iszik, dohányzik és épp ezért merül fel bennem a kérdés hogy ok nélkül lennék elégedetlen és túl sokat várok el mikor más éhezik meg verik? Munkát is nagyon nehéz találni, én pont előtte állok és teljesen kétségbe vagyok esve holott a szülők nem mondják állandóan hogy keress valamit, nem piszkálnak vele. Mégis sok dolog amit én másképp csinálnék meg a jövő kilátások meg ez a befásulás család felé annyira el tudja venni a kedvem mindentől...

Egyik pillanatban jó kedvem van és optimista is tudok lenni másik pillanatban elkap egy hullám és mindenben a rosszat látom! Ráadásul fiú vagyok!


Köszönöm annak aki végigolvassa!


2012. febr. 9. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne légy elégedetlen a sorsoddal. Örülj mindig annyinak, amennyi van. Egész családnak például. Annak ne örülj, hogy még nincs munkád, de annak igen, hogy nem éreztetik veled, hogy terhükre vagy. Mindennek legalább két oldala van. Változik majd az életed, és vele együtt változol majd te is. Sosem lesz mindig minden csak jó, vagy csak rossz, hanem egyszer így, máskor úgy. Mert az éremnek a két oldala mindig megmarad. Több általánosságot már nem írok, viszont az az egy bizonyos, hogy emelkedés után hanyatlás jön, aztán újra emelkedés. Erről sose feledkezz meg.
2012. febr. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tetris ***** válasza:
45%
A neten nézz utána a depressziónak. Ennek egyik fajtája a mániás depresszió, amire ez a fajta bipolaritás jellemző, amit leírtál.
2012. febr. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na, kellett ez neked? Rögtön belédbeszélnek valami kórságos nyavalyát. Van egy normális család, átlagos élettel, a nagyfiú hamarosan önálló életet kezd, ami sosem volt zökkenőmentes mióta a világ fennáll, erre az okosok rögtön írják a beutalót a dilidokikhoz, mert bipoláris betegsége van... Hová tud még fajulni ez a világ?!
2012. febr. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!