Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fáradékonyság, fejfájás,...

Fáradékonyság, fejfájás, fázékonyság, lassúság. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nagyon fáradékony vagyok, a kedvem is mindig rossz, még erőm sincs mosolyogni. Jól alszok, mert amint hazamentem suliból, teljesen kimerülök, tanulni is lusta vagyok, bármikor el tudnék aludni, csak nem tudom jól beosztani az időm.. este 10-11 körül megyek aludni, 5-6 körül kelek...borzasztóan fáradt vagyok..kipróbáltam, milyen, ha többet alszok, nem segitett....7végét szinte végigalszom..barátok midnig hivnak, menjek ki velük, de annyira fáradt vagyok, meg nincs kedvem semmihez..ráadásul a telet is utálom, nagyon fázós vagyok..a kezem és a lábfejem mindig nagyon hideg..a kézfejem mindig belilul, mert fázik. gondolom rossz a vérkeringésem...néha szokott szúrni a szivem, meg alatta is..hasam is sokszor fáj, főleg este. a szájszagom is elég erős, nem segit rajta semmi. a fejem is nagyon gyakran fáj, mindig suliban jön rám, úgy 5. 6. óra közben...észrevettem, h hétfőn fáj a legjobban a fejem..lehet azért, mert 7végén annyira sokat alszom...lassú is vagyok...evésbe mindig én vagyok az utolsó itthon..meg öltözködésbe is..ja, és a fejfájás mellé szédülés párosul..főleg mikor hirtelen mozdulatot teszek..mások szerint depressziós vagyok..nem hinném!...családomban apukám, nővérem depressziós..anyukám miatt főleg...anyukámat lehetetlen elviselni! utálom őt! elrontja az életünket! ...szerintetek mi lehet bajom? köszönöm a válaszokat. 15/L
2012. febr. 11. 15:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elsősorban menj el vérvételre, meg kéne nézetni a pajzsmirigyed, és hogy nem vagy-e vérszegény.
2012. febr. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
egyébként nagyon ritkán vagyok beteg. utoljára úgy 5 éve voltam beteg, torokgyikom volt. azóta semmi...náthás is inkább nyáron szoktam lenni. vmi allergiám van, csak nem tudom mire...ja, és lázam sosincs! de komolyan! mindig 35-36 között van....még amit tudni kell: lúdtalpas vagyok, utálom a lábaim, mert görbék, nem érnek ossze a térdeim. a hátam görbe, tornázom rá, nem nagyon segit, de nem szokott fájni annyira, csak mikor elalszom a nyakam, akkor a hátam is fáj.
2012. febr. 11. 15:10
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi!
2012. febr. 11. 15:13
 4/11 anonim ***** válasza:

magnéziumhiány

vagy vérszegénység, vashiány

-> vérvételre

2012. febr. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ja, a menzeszem nagyon rendszertelenül jön meg, pedig már 4 éve megvan. van, h 2 hétre, van, h 5 hétre
2012. febr. 11. 15:14
 6/11 A kérdező kommentje:
amúgy voltam vérvételen, kutyabajom..nem tudom hol lehet a probléma..
2012. jún. 8. 19:21
 7/11 A kérdező kommentje:
amúgy voltam vérvételen, kutyabajom..nem tudom hol lehet a pr
2012. jún. 8. 19:22
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy biztos vérszegény(vashiányos), akkor még lehet hogy szedned kéne egy kis magnéziumot és B vitamint. Attól kicsit jobban lennél. De a hosszútávú megoldás rendezni a konfliktusodat édesanyáddal. Meg kell neki mondani, mi az, amivel árt neked. Még ha kiabálás, sértődés lesz, akkor is, különben megmérgez ez belülről.Bátran nki kell állni!!


Másrészt lehet egy kis depressziód.A depresszió nem egy kis szomorúság, orvosi értelemben véve, hanme betegség. Hibás enzimműködés, vegyilleg kell kezelni.Legalábbis megindítani a javulást, aztán tudja azservezet magát gyógyítani. Menj vissza az orvoshoz, mondd el, hoyg továbbra is fáradt vagy. Egy sor enyhe és eg ysor súlyos betegség tünete lehet ez, minden esetre nem vagy egészséges. Addig kell járnod az orvoshoz, míg rá nem találnak a baj okára. Menj, mert lehet sürgős is!!!!


Csak akkor lehetsz egészséges - bármi a bajod - ha a család is rendbe jön. Kérj segítséget! Apa, nagyanya, testvér, keresztanya...

Csak ne hagyd ennyiben!


Az egész családod beteg anyád miatt? Mi a baj anyukáddal? Mit csinál? Talán őt kéne kezelni.

2012. jún. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

".anyukámat lehetetlen elviselni! ...elrontja az életünket! ...szerintetek mi lehet bajom? "


Szerinted???

Anyukád talán?



Rajta kell változtatni.

2012. jún. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha hideg a lábad, akkor talán krómot kellene szedned.


[link]

2012. jún. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!