Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van h egész télen...

Miért van h egész télen náthás vagyok? 13/L

Figyelt kérdés
Szinte egész télen náthás vagyok, kb 2 hetente torokfájás, pár nap gyengeség, ezzel sosem megyek orvoshoz meg suliból sem hiányzom csak nagyon kellemetlen. Mit tudok tenni, vagy más is van vele így?

2012. febr. 13. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia.


A megelőzésen kellene munkálkodnod, de ha már beteg vagy akkor sok vitamin! Nem tudom, hogy szedsz-e valamilyen vitamint? Csak c vitamint ajánlatos lenne szedned, akár minden nap. De azt is csinálhatod, hogy kúraszerűen 1-2 hétig 1500 mg c vitamint magadhoz veszel tabletta formájában. Nálam ez segíteni szokott. Tovább semmiképp ne alkalmazd nagy dózisban. Egyél sok-sok zöldséget és gyümölcsöt nyersen.

Felöltözöl rendesen? Tehát arra gondolok, hogy télvíz idején nem lóg ki pl a derekad? Csak mert a korod béli lányok szeretnek ilyenkor is csípőnadrágban járni. Rossz nézni őket. Tehát figyelj az öltözékedre is tetőtől talpig. És a higiéniára is figyelj. Moss többször kezet egy nap. A kilincseket, ha tudod nyisd könyökkel pl, én is szoktam így.

Az én lányom egyik évben betegesebb, a másik évben alig kap el valamit.. Tehát ez alkat kérdése is. Minden estre az immunerősítés biztosan nem árthat neked sem.

2012. febr. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, rendesen felöltözöm azzal nincs gond.

A megelőzés érdekes dolog kb vki mindig beteg az osztályban, elég ha vki tüsszög mellettem, másnap tuti már én is

2012. febr. 13. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!